Warhammer: Vermintide 2 و Rising Storm 2: Vietnam اکنون برای دانلود و نگهداری رایگان هستند

آیا به دنبال یک بازی رایگان قدیمی اما هنوز خوب هستید؟ یکی که می توانید بدون نگرانی در مورد هدر دادن پول برای چیزی که دوست ندارید امتحان کنید؟ همیشه چیزی در پلتفرم رایانه شخصی موجود است و در حال حاضر یکی از بهترین بازی‌های چند نفره تیمی چند سال پیش را شامل می‌شود: Warhammer: Vermintide 2.

توسعه‌دهنده Fatshark Warhammer: Vermintide 2 را به مناسبت هفتمین سالگرد انتشار بازی هدیه می‌دهد. برای کسانی که هرگز این لذت را نداشته‌اند، این بازی مبتنی بر سبک بازی چهارنفره (حداکثر) است که توسط Left 4 Dead محبوب شده است و صحنه‌های اکشن را در دنیای فانتزی Warhammer در روزهای اولیه پایان آغاز می‌کند. Times.

از هم اکنون تا 7 نوامبر، Warhammer: Vermintide 2 رایگان است و برای همیشه از طریق Steam قابل دانلود است.

نه تنها می توانید بازی پایه را به صورت رایگان دریافت کنید، بلکه در 8 نوامبر نیز می توانید آن را دریافت کنید. ، DLC Trail of Treachery که شامل اولین قسمت از یک ماجراجویی دو قسمتی است برای دانلود رایگان خواهد بود. دومین ماموریت سال آینده منتشر خواهد شد.

Warhammer: Vermintide 2 بسیار سرگرم کننده است، به خصوص زمانی که شما و تیمتان در حال مقابله با انبوهی از ratmen های Skaven و نیروهای Chaos هستید. در هر صورت، به شما کمک می‌کند تا قبل از انتشار Warhammer 40,000: Darktide در 30 نوامبر، تمرین کنید. پیش‌سفارش بازی آینده، دسترسی زودهنگام را در 17 نوامبر اعطا می‌کند و بازیکنان Vermintide 1 و 2 مقداری DLC آرایشی برای Darktide دریافت خواهند کرد.

در حال حاضر بازی‌های رایانه‌ای رایگان دیگری نیز در دسترس هستند. پیشنهادات هفتگی منظم فروشگاه Epic Games عبارتند از Rising Storm 2: Vietnam و Filament. آنها تا 10 نوامبر در ساعت 8 صبح PT / 11 صبح به وقت شرقی بدون هیچ هزینه ای در دسترس هستند.

در جاهای دیگر، مشترکین آمازون پرایم می توانند هفت عنوان رایگان را از جایزه بازی Prime در نوامبر دریافت کنند. چند کلاسیک در این دسته وجود دارد، از جمله Fallout New Vegas: Ultimate Edition، WRC 9: FIA World Rally Championship، و Indiana Jones and the Last Crusade. همچنین مقداری محتوای رایگان درون بازی برای Grand Theft Auto Online، Destiny 2، Minecraft Dungeons و World of Tanks ارائه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *