خبر

 • تک بورد - Walmart در مدت 30 دقیقه 20 میلیون ربات scalper PS5 را مسدود کرد

  Walmart در مدت 30 دقیقه 20 میلیون ربات scalper PS5 را مسدود کرد
  20 روز و 21 ساعت قبل

  WTF ؟! Scalpers و ربات هایی که آنها استفاده می کنند آفت همه گیمرهایی است که امیدوارند در این فصل سخت افزار PC PS5 / Xbox Series X / جدید را بدست آورند. اما برخی از خرده فروشان موفق به مقابله با این روش شده اند ، از جمله Walmart ، که ادعا می کند ده ها میلیون ربات در تلاش برای گرفتن PlayStation 5 را مسدود کرده است.

  جری گیسلر ، مدیر ارشد امنیت اطلاعات Walmart Global Tech ، می نویسد که یکی از اقدامات پیشگیرانه ای که این شرکت فقط ساعاتی قبل از رویداد PlayStation 5 در 25 نوامبر انجام داد ، بیش از 20 میلیون تلاش برای ربات را فقط در 30 دقیقه اول مسدود کرد. .

  گیسلر همچنین خاطرنشان می کند که هرگونه موفقیت در این امر با ممیزی هایی روبرو می شود ، و کلیه سفارشات خریداری شده توسط ربات ها توسط شرکت لغو می شود. "در نتیجه ، اکثریت قریب به اتفاق کنسول های نسل بعدی ما توسط مشتریان قانونی خریداری شده است ، که دقیقاً همان چیزی است که ما می خواهیم."

  همچنین توصیه ای وجود دارد که قانون گذاران برای جلوگیری از ازدحام سایت های خرده فروشی باتها ، اقدامات بیشتری انجام می دهند. در انگلیس ، 26 سیاستمدار پیشنهادی را امضا کردند که در نهایت می تواند منجر به ممنوعیت فروش مجدد موارد خریداری شده با استفاده از ربات های خودکار شود.

  برای برجسته کردن اینکه چقدر بد است بلومبرگ خاطرنشان کرد که در این فصل اسکالپینگ نسبت معمول کنسول های جدید فروخته شده به بازی های خریداری شده برای آن دستگاه یک به یک است. در ژاپن ، جایی که سونی حدود 213000 کنسول پلی استیشن 5 فروخت ، سه عنوان برتر کمتر از 63000 واحد فروختند ، بدون احتساب بارگیری دیجیتال. این حدود سه کنسول برای هر بازی است ، که نشان می دهد چه تعداد از افراد PS5 را تنها با فروش مجدد آنها خریداری کرده اند. وظیفه تقریباً غیرممکن ، اگرچه این شرکت می گوید که به زودی کنسول های نسل بعدی بیشتری به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود.

  اوایل این ماه ، یک شرکت اسکالپر که تقریبا 3500 واحد PS5 را برای اعضای خود تأمین کرد ، گفت که "خیر" پشیمانی. "ما همچنین شنیده ایم که پوست کنده ها نزدیک به 40 میلیون دلار سود از محصولات برتر فن آوری در تعطیلات کسب کرده اند.

خبرهای دیگر از بازی