خبر

 • تک بورد - VR بازسازی Myst در اواخر امسال به رایانه های شخصی و Mac می آید ، بدون نیاز به هدست

  VR بازسازی Myst در اواخر امسال به رایانه های شخصی و Mac می آید ، بدون نیاز به هدست
  3 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر بود: Cyan ، سازنده Myst اصلی برای رایانه شخصی ، نسخه به روز شده بازی را به طور انحصاری برای Oculus Quest در انتهای سال 2020 حذف کرد. در اواخر سال جاری ، می توانید آن را انتخاب کنید در رایانه شخصی و Mac ، و حتی به یک هدست VR احتیاج ندارید.

  این نسخه تصور شده Myst از ابتدا برای سیستم عامل های مدرن ساخته شده است و گفته می شود شامل هنر جدید ، صدا ، تعاملات و حتی تصادفی سازی پازل اختیاری است. سیان آن را به عنوان تجربه قطعی Myst توصیف می کند.

  PCMag در بررسی خود از دسامبر سال 2020 ستایش زیادی از Myst داشت.

  این در سال 1993 انجام شد. با VR ، همه گیرتر است و در برابر ناراحتی جسمی که پلت فرم VR می تواند ایجاد کند ، مقاومت می کند. پیشنهاد Myst با قیمت در قلمرو خرید ضربه ، آسان است. تازه است اما آشنا ، بازگو کننده برای طرفداران طولانی مدت و قابل دسترسی برای بازیکنان جدید. "

  چند نقص وجود دارد ، مانند برخی از عناصر تعاملی نابجا و یک تجربه گرافیکی که ظاهرا توسط Oculus Quest محدود شده است. سخت افزار مورد دوم بدون شک با نصب قدرتمند PC VR قابل رفع است و Cyan وقت زیادی برای رفع اشکالات و ناسازگاری های دیگر داشته است.

  Myst جدید از قبل در دسترس است تا به لیست خواسته های شما اضافه شود Steam و GOG با تاریخ برنامه ریزی شده Q3 2021. برای روشن شدن ، در حالت های 2D و VR روی رایانه قابل پخش است. طبق گفته هانا گامیل ، توسعه دهنده ، این عنوان همچنین از فناوری ارتقا AMD سطح بالای رزولوشن AMD FidelityFX پشتیبانی خواهد کرد.

خبرهای دیگر از بازی