خبر

 • تک بورد - Volition این هفته بازی جدید Saints Row را در Gamescom نشان می دهد

  Volition این هفته بازی جدید Saints Row را در Gamescom نشان می دهد
  3 روز و 12 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: فقط دو سال است که می دانیم Volition در حال توسعه یک بازی جدید Saints Row است. از آن زمان تا کنون چیزهای کمی از استودیوی تنگ باز آمده است ، اما این باید در شب افتتاحیه Gamescom تغییر کند. توسعه دهنده تصمیم گرفته است که آماده است تا جدیدترین عنوان را در حق رای دادن ضد قهرمان بی ارزش معرفی کند.

  روز جمعه ، جف کیلی در توییتی نوشت که Volition در شب افتتاحیه Gamescom این چهارشنبه به صورت زنده از بازی بعدی فرانچایز Saints Row رونمایی خواهد کرد. ما برای اولین بار متوجه شدیم که توسعه دهنده در حال کار روی یک بازی جدید Saints Row در سال 2019 بود که گزارش درآمد نشان داد که پروژه ای "در حال توسعه " است.

  پنج روز تاgamescom #OpeningNightLive در روز چهارشنبه. ما امسال با اعلانات خود آن را "اداره می کنیم" /FjoDbKD0sN pic.twitter.com/6zE974HW0Q

  - Geoff Keighley (geoffkeighley) 20 آگوست 2021

  سال گذشته Volition اعلام کرد که در حال انجام ریمستر برای Saint Row: The Third است. در توییت روز جمعه ، توسعه دهنده تأیید کرد که افشاگری آینده برای یک بازی جدید است و نه فقط یک بازسازی یا بازسازی. برخی از طرفداران بدشان نمی آید که بازسازی دو بازی اول را ببینند. با این حال ، توسعه دهندگان پاسخ دادند ، "این در برنامه ما نیست. "

  دیگران فقط خوشحال هستند که چیزی در دست اجرا است. آخرین باری که ما شاهد چیزی از این سری بودیم در سال 2015 با گسترش مستقل Saints Row 4 ، "Gat Out of Hell " بود. همچنین Agents of Mayhem در سال 2017 وجود داشت ، که به صورت ناپیوسته به جهان Saints Row متصل بود. ، اما فقط با استقبال گرم روبرو شد.

  آیا حدس می زنید که ردیف مقدس جدید در کجا تنظیم شود؟ من چند کامنت خوانده ام و گفته اند که فکر می کنند ممکن است در جنوب غربی تنظیم شود ، زیرا برخی از نقاشی های دیواری باعث ایجاد حال و هوای بیابانی می شود. شاید در شهری از نوع ققنوس/وگاس. Reimagined Stilwater نیز احتمالاً یک انتخاب محبوب است.

  - Badger G.

خبرهای دیگر از بازی