خبر

 • تک بورد - Vive Flow جدیدترین هدست VR

  Vive Flow جدیدترین هدست VR "همه در یک" HTC است که 15 اکتبر با قیمت 499 دلار عرضه می شود.
  7 روز و 15 ساعت قبل

  یک تلفن Android مورد نیاز است-زیرا کنترل کننده است.
  پس از چند اعلامیه بلند در اوایل سال جاری ، بخش واقعیت مجازی HTC با جسورانه ترین (و اسرارآمیزترین) محصول خود تا کنون بازگشته است: HTC Vive Flow.

  هدست جدید ، که مفهوم اصلی آن روز سه شنبه از طریق یک تصویر بزرگ توییتر فاش شد ، امروز برای پیش خرید (شاید هم اکنون ، با توجه به این داستان) با قیمت 499 دلار در دسترس خواهد بود. برخلاف خط Vive Pro HTC ، به نظر نمی رسد که این هدست واقعیت مجازی بازی یا سایر موارد استفاده از وفاداری بیشتر را در اولویت قرار دهد.

  در عوض ، این هدست همه کاره-که لنزهای عظیم و بیرونی آن شبیه چیزی است از لباس یک ونچر برادر Venture - به نظر می رسد کاربران معمولی را در ذهن داشته باشد. اطلاعیه امروز برنامه هایی را که بر "مدیتیشن" ، "آموزش مغز" و "همکاری و معاشرت" تمرکز دارند ، برجسته می کند و مثال دوم نیاز به استفاده از نرم افزار کنفرانس مجازی Vive Sync خود HTC دارد. علاوه بر این ، مطالب تبلیغاتی ارائه شده به Ars قبل از افشای امروز به بازی های VR ساده برای این پلت فرم ، مانند Space Slurpies اشاره می کند. (نه ، من هرگز فکر نمی کردم که در مقاله Ars ، کلمات "slurpies space" را نیز تایپ کنم.) این هدست در حال حاضر هیچ راهی برای اتصال به رایانه های درجه یک بازی ، سیمی یا بی سیم ، برای اجرای وفاداری بالاتر ندارد. تجربیات VR.

  تصاویری از نشت گسترده Vive Flow در اوایل این هفته. HTC تأکید بر قابلیت تنظیم برای حداکثر راحتی. HTC در صورت تمایل می توانید این بلندگوهای داخلی را به نفع راه حل صوتی بلوتوث خود نادیده بگیرید. اچ تی سی نگاهی چشمگیر دیگر به سیستم خنک کننده فعال آن. HTC تلفن خود را از طریق بلوتوث ... HTC وصل کنید تا از Vive Flow به عنوان دستگاه اشاره استفاده کنید. آیا در نرم افزارهای سازگار به عنوان یک دست شناور نیز کار می کند؟ ما هنوز مطمئن نیستیم. HTC یا در صورت سازگاری اتصال ، تلفن خود را برای دسترسی به برنامه های رسانه اختصاصی متصل کنید. HTC

  در عوض ، Vive Flow از دو نوع اتصال تلفن های هوشمند Android پشتیبانی می کند. یکی از آنها نیاز به اتصال "5G" و HDCP 2.2 دارد که از آنها برای آینه سازی بی سیم محتوا از تلفن شما به دنیای واقعیت مجازی استفاده می شود. از زمان چاپ ، به نظر می رسد که این مورد استفاده تا حد زیادی به برنامه های پخش ویدئو بستگی دارد (حتی اگر سخت افزار داخلی Vive Flow کاملاً قادر به بارگیری و ارائه ویدئو باشد). مورد دیگر اتصال بلوتوث ساده تری است و برای تبدیل گوشی هوشمند اندرویدی به کنترلر واقعیت مجازی لازم است. HTC هنوز نحوه استفاده از Vive Flow بدون تلفن هوشمند اندرویدی متصل را روشن نکرده است.

  تبلیغات

  از صدای اعلامی روز پنجشنبه ، Vive Flow به اندازه کافی مواد روی صفحه را شامل می شود تا تجربه های VR را به تنهایی اجرا کند: واحد پردازش ، باتری ، بلندگوهای داخلی ، و نوعی از ردیابی "درون به بیرون" ، ظاهراً حداقل از دو دوربین رو به بیرون تغذیه می کند (یکی در زیر هر یک از لنزهای رنگی و رو به بیرون Vive Flow). این سیستم شامل پشتیبانی از بسته های باتری خارجی برای جلسات طولانی تر می شود و کاربران می توانند هدست های صوتی بلوتوث خود را در صورت تمایل به آنها متصل کنند (اما نه هدست با جک هدفون 3.5 میلی متری).

  HTC بسیار زیبا ارسال کرد توضیحات اساسی در مورد Vive Flow to Ars Technica پیش از افشای رسمی پنجشنبه خود ، از جمله چند مورد فروش جذاب. بهترین آن دو عدد صفحه شماره گیری "تنظیم دیوپتر" هدست است که به کاربران امکان می دهد فوکوس هر چشم را به طور مستقل تنظیم کنند. علاوه بر این ، به نظر می رسد مکانیزم لولا دستگاه با اندازه های مختلف سر تنظیم می شود و می تواند به راحتی جا بیفتد تا در یک کیف حمل باریک و جذاب قرار گیرد. (بیشتر در یک ثانیه) ، HTC می گوید وزن آن فقط 189 گرم است ، در حالی که برای Oculus Quest 2 532 گرم است. بر جریان هوا برای کاهش عرق تأکید کنید-در آن قسمت خوشبین به نظر می رسد.

خبرهای دیگر از بازی