techbord.com Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 برنده امسال نمی شود ، پیش سفارش ها به حالت تعلیق در آمد ، تیم توسعه دهنده سرب حذف

چه اتفاقی افتاده؟ آیا منتظر بازی Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 امسال هستید؟ متأسفانه ، دیگر در سال 2021 راه اندازی نخواهد شد. جهنم توسعه بازی نیز نشانه هایی از پیشرفت را نشان نمی دهد: آزمایشگاه های Hardsuit ، که پروژه را هدایت می کرد ، توسط توسعه دهنده Paradox بوت شده و پیش سفارش ها دیگر پذیرفته نمی شوند .

اولین خون آشام: The Masquerade - Bloodlines ، که در سال 2004 منتشر شد ، یک RPG بسیار دوست داشتنی است - به خصوص توسط این نویسنده - و انتظار می رود دنباله آن بسیار مورد انتظار باشد. اما علائم دردسر سال گذشته هنگامی رخ داد که ماه اصلی راه اندازی مارس 2020 به یک تاریخ نامشخص در سال 2020 تغییر یافت ، زیرا این استودیو "کیفیت ساخت پنجره پرتاب Q1" را ارزیابی می کرد. تابستان قبل. این تأخیر دوم را تجربه کرد ، این بار تا سال 2021 ، و اشاره به "تغییرات سازمانی" بود.

پارادوکس در آخرین گزارش درآمد خود نشان داد که Bloodlines 2 امسال راه اندازی نمی شود. در این بیانیه آمده است: "ما اکنون تصمیم گرفته ایم که انتشار [Vampire: The Masquerade Bloodlines 2] را به تعویق بیندازیم و در سال 2021 بازی را راه اندازی نمی کنیم."> توسعه دهنده ، آزمایشگاه Hardsuit جایگزین شده است. "ما یک همکاری با یک شریک جدید استودیویی برای پایان کار در بازی آغاز کرده ایم. این یک تصمیم دشوار بوده است ، اما ما متقاعد شده ایم که این روش درست برای اجرای عدالت بازی است. " اکنون. سرپرست روایت آن و مدیر خلاقیت سال گذشته اخراج شد. این امر پس از آن صورت گرفت که به دنبال اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه نویسنده کهنه کار از طرف افراد صنعت ، کار خود را از بازی طراح روایت کریس آولون حذف کرد.

Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 برنده امسال نمی شود ، پیش سفارش ها به حالت تعلیق در آمد ، تیم توسعه دهنده سرب حذف
gaming/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-برنده-امسال-نمی-شود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.