خبر

 • تک بورد - Valve یک پچ بتا برای Half-Life 2 ارائه می دهد ، شامل رفع اشکال طولانی مدت و پشتیبانی Vulkan است

  Valve یک پچ بتا برای Half-Life 2 ارائه می دهد ، شامل رفع اشکال طولانی مدت و پشتیبانی Vulkan است
  20 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Valve و اکثر توسعه دهندگان بازی معمولاً به عناوین قدیمی آن مانند Left 4 Dead ، Portal و سری Half-Life (به جز Alyx) توجه زیادی نمی کنند. اگر توسعه دهندگان آن (که به نظر می رسد روی هر چیزی که دوست دارند کار می کنند) احساس کنند ، ممکن است این شرکت اشکال را برطرف کند ، اما این در مورد آن است. این امر اخیراً با انتشار ناگهان شعبه جدید به روز رسانی Beta برای Half-Life 2 تغییر کرد.

  به روزرسانی Beta چندین تغییر کوچک اما مهم در Half-Life 2 ایجاد می کند ، که بیشتر آنها به دنبال اجرای بازی و به نظر می رسد که تا آنجا که ممکن است در Steam آینده Valve ظاهر شود کامپیوتر دستی Deck. ما در یک لحظه به برخی از تغییرات بزرگتر خواهیم رسید ، اما ابتدا ، اعتبار مورد نیاز: اعتبار یوتیوبر ، تایلر مک ویکر ، به روز رسانی شاخه بتا را مشاهده کرد و در بازی کبوتر کرد تا بفهمد دقیقاً چه چیزی تغییر کرده است.

  < p> این قابل توجه است زیرا Valve هنوز تغییرات کامل این بروزرسانی مرموز را بارگذاری نکرده است. به این ترتیب ، یافته های مک ویکر حتی ممکن است جامع نباشد - تغییرات دیگر ممکن است در جایی در بازی منتظر باشند اما در حال حاضر کشف نشده اند. شاخه بتا "تعداد قابل توجهی" از رفع اشکالات قدیمی را که سالهاست توسط جامعه به آنها اشاره شده است ، به ارمغان می آورد. او مثالهای خاصی ارائه نمی دهد اما خاطرنشان می کند که Buggy (یا Scout Car) موجود در بزرگراه 17 دیگر یک "کار کپی و چسباندن " از Half-Life 2: Episode 2 نیست. کاملاً مطمئن نیست که او در اینجا به چه چیزی اشاره می کند. از آخرین باری که من حتی این سریال را لمس کرده بودم ، مدت زیادی می گذرد ، اما ... فکر کنم برای Valve خوب است. ما باید حرف مک ویکر را در مورد سایر رفع اشکالات در نظر بگیریم.

  همچنین تغییرات در رابط کاربری Half-Life 2 نیز مهم است. این برنامه در نهایت از وضوح فوق عریض پشتیبانی می کند و HUD اکنون به وضوح به وضوح مختلف صفحه نمایش می رسد. در واقع ، اگر ترجیح می دهید اندازه و موقعیت عناصر UI شما متفاوت از طرح پیش فرض باشد ، نسبت HUD و بازی می تواند به طور مستقل تغییر کند.

  کلاه FOV Half-Life 2 دارای همچنین به 110 افزایش یافته است و بازی اکنون از API ارائه گرافیکی Vulkan پشتیبانی می کند ، که باید با توزیع لینوکس سفارشی Steam Deck ، SteamOS (و به طور کلی توزیع لینوکس) بسیار بهتر کار کند. Vulkan همچنین می تواند عملکرد را در برخی از بازی ها افزایش دهد ، زیرا CPU آن کمتر است و به طور کلی در مقایسه با API های قدیمی از پشتیبانی بین پلتفرمی برتر برخوردار است.

  شعبه بتا Half-Life 2 به روز رسانی هنوز سکسکه دارد مک ویکر خاطرنشان می کند که هنگام اجرای وصله بازی دچار لکنت میکرو می شود و بدون شک چند مشکل دیگر نیز وجود دارد که او هنوز آنها را کشف نکرده است. با این حال ، ما امیدواریم که این مشکل جزئی (و سایر موارد) تا زمان انتشار کامل پچ ، هر زمان که ممکن است حل شود.

خبرهای دیگر از بازی