خبر

 • تک بورد - Valve می گوید Steam Deck باید شرایط Windows 11 را برآورده کند

  Valve می گوید Steam Deck باید شرایط Windows 11 را برآورده کند
  18 روز و 21 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: Steam Deck دستی Valve باید از ویندوز پشتیبانی کند ، اما نیاز ویندوز 11 به ویژگی امنیتی TPM 2.0 افراد زیادی را به دنبال حلقه انداخت. Valve اخیراً گفته است که با AMD کار می کند تا مطمئن شود که این الزامات را برآورده می کند.

  Valve به PC Gamer گفت که اطمینان حاصل می کند که Steam Deck الزامات سیستم عامل آینده ویندوز 11 مایکروسافت را هنگام راه اندازی هر دو در اواخر امسال برآورده می کند. این شامل الزام Trusted Platform Module 2.0 یا TPM 2.0 است که برخی کاربران را نگران کرده است.

  Valve با استفاده از لایه سازگاری Proton برای اجرای ویندوز ، Steam Decks را با SteamOS 3.0 مبتنی بر Arch خود ارسال می کند. -تنها بازی با این حال Valve دستگاه را کاملاً باز نگه می دارد و کاربران را از نصب ویندوز بر روی آن باز نمی دارد.

  این ظاهراً به معنای ویندوز 10 است ، اما از زمانی که مایکروسافت سیستم مورد نیاز برای ویندوز 11 را منتشر کرد ، کاربران نگران آنها ممکن است کمی شیب دار باشند بیشترین نگرانی مربوط به TPM 2.0 است ، هنگامی که بررسی کننده سازگاری مایکروسافت به بسیاری از کاربران گفت که این الزامات را برآورده نمی کند ، سردرگمی ایجاد کرد.

  PC Gamer در مصاحبه ای از Valve در این مورد پرسید. گرگ کومر ، طراح Steam Deck گفت: "در حال حاضر کارهایی در حال مشاهده TPM هستند." "ما تا کنون آنقدر روی ویندوز 10 تمرکز کرده ایم که واقعاً به آن نرسیده ایم. انتظار ما این است که بتوانیم به آن برسیم. "

  https://techbord.com Valve می گوید Steam Deck باید شرایط Windows 11 را برآورده کند

  این مورد نه تنها Valve بلکه AMD را نیز شامل می شود ، طراح CPU Zen 2 Steam Deck و GPU RDNA 2. "این همچنین یک مکالمه است که با AMD در حال انجام است " ، کومر به PC Gamer \ گفت "تا مطمئن شویم که در سطح BIOS ، ما می توانیم آن را برآورده کنیم. بنابراین چیزی برای نشان دادن وجود ندارد هنوز در مورد ویندوز 11 مشکلی وجود نخواهد داشت.

  اگرچه Valve روی Proton کار می کند تا عملکرد خوبی را برای بازی های ویندوز که از بومی SteamOS 3.0 پشتیبانی نمی کنند ، تضمین کند ، اما بسیاری از دارندگان Steam Deck ممکن است بخواهند Windows 10 یا 11 را روی دستگاه نصب کنند تا عملکرد ویندوز بومی را دریافت کنند. آنها همچنین ممکن است بخواهند بازیهایی را از راه اندازان رایانه ای نصب کنند که اصلاً از SteamOS (یا هر نسخه لینوکس) پشتیبانی نمی کنند ، مانند Xbox Game Pass مایکروسافت ، فروشگاه Epic Games یا Battle.net Blizzard .

خبرهای دیگر از بازی