خبر

 • تک بورد - Valve شروع به ارسال کیت های Steam Deck به توسعه دهندگان برای آزمایش بازی می کند

  Valve شروع به ارسال کیت های Steam Deck به توسعه دهندگان برای آزمایش بازی می کند
  8 روز و -1 ساعت قبل

  TL؛ DR: با نزدیک شدن راه اندازی Valve's Steam Deck ، توسعه دهندگان شروع به کار در واحدهای کاری کرده اند. Valve حمل و نقل کیت های dev را از روز سه شنبه آغاز کرد. این برنامه به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا ببینند بازی های آنها چگونه عملکرد خوبی در دستگاه دستی دارند و بازخورد لحظه آخری را در این زمینه دریافت می کنند.

  روز سه شنبه ، Valve اعلام کرد که ارسال کیت های Steam Deck به توسعه دهندگان را آغاز کرده است. Valve می گوید "تست های تأیید مهندسی " ساخته می شود از نظر عملکرد مشابه نسخه های تجاری است که در پایان سال عرضه می شود. همچنین با خروج از مرحله نهایی توسعه بازخورد اضافی به Valve ارائه می دهد.

  https://techbord.com Valve شروع به ارسال کیت های Steam Deck به توسعه دهندگان برای آزمایش بازی می کند

  " از آنجا که ما هنوز در مراحل پایانی توسعه هستیم ، برنامه dev-kit به ما این فرصت را می دهد تا توسعه دهندگان بازی را از طریق روند دریافت بازی های آنها در Steam Deck و همچنین جمع آوری بازخورد آنها در حالی که ما برای راه اندازی رسمی در پایان سال آماده می شویم. "

  Valve در Steam Deck در ماه جولای اعلام کرد دستگاه قابل حمل تا حدودی حجیم تر از نینتندو سوییچ است ، که احتمالاً بزرگترین رقیب آن محسوب می شود ، هرچند فیل اسپنسر مایکروسافت می گوید که می تواند به عنوان یک ایکس باکس قابل حمل عمل کند.

  پیش خرید برای Steam Deck در عرض چند دقیقه ربوده شدند ، و scalper آنها را به سرعت بیش از سه برابر قیمت خرده فروشی در eBay لیست کرد. اولین واحدها به حساب می آیند و هنگامی که کنسول به طور رسمی در ماه دسامبر راه اندازی می شود ، حمل و نقل آنها آغاز می شود. با این حال ، تاریخ تحویل برای کسانی که اکنون سفارش می دهند تا حدودی مبهم است. گفته می شود که تخصیص های بعدی تا مدتی پس از Q2 2022 از بین نمی رود.

خبرهای دیگر از بازی