خبر

 • تک بورد - Valve تمام بلیط های مسابقات بین المللی DOTA 2 را پس می گیرد

  Valve تمام بلیط های مسابقات بین المللی DOTA 2 را پس می گیرد
  21 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ حماسه طولانی مدت مسابقات بین المللی DOTA 2 چرخشی غم انگیز را در پیش گرفته است. Valve برنامه حضور مخاطبان زنده در نمایشگاه را لغو کرده و گفته است که فقط چند روز قبل از شروع رویداد ده روزه ، همه بلیط ها را پس می گیرد.

  در ماه ژوئن ، والو گفت که از سال 2019 با سوئد همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که دهمین دوره مسابقات بین المللی DOTA 2 می تواند در سال 2020 در این کشور برگزار شود. همه گیری همه گیر در این برنامه ها قرار داد ، اما از سوی استکهلم لایو و بازدید از استکهلم به این شرکت اطمینان داده شد که مسابقات قهرمانی امسال با معافیت های مشابه سایر رویدادهای ورزشی نخبه همراه خواهد بود.

  در نهایت ، فدراسیون ورزش سوئد از طبقه بندی بین المللی به عنوان "رویداد ورزشی نخبه " ، به این معنی که هرکسی که قصد دارد برای سفر به سوئد ویزا دریافت کند ، از جمله بازیکنان ، استعدادها و کارکنان ، به احتمال زیاد به دلیل محدودیت های Covid-19 محروم می شود. Valve درخواست تجدیدنظر و تلاش برای آخرین لحظه را برای توافق کرد ، اما موفق نشد و منجر به ایجاد یک کشور و مکان جدید شد: Arena Nationala با ظرفیت 55،634 نفر در رومانی ، پایتخت بخارست.

  Valve فروش بلیط مسابقات را در 12 سپتامبر آغاز کرد و خاطرنشان کرد که همه شرکت کنندگان باید کاملاً واکسینه و نقاب داشته باشند. متأسفانه کووید -19 بار دیگر مداخله کرد. افزایش موارد در رومانی ، که منجر به محدودیت های جدیدی در بخارست شده است ، باعث شده است که Valve برنامه های خود را برای مخاطبان زنده لغو کند. این رویداد طبق برنامه پیش خواهد رفت ، فقط بدون حضور جمعیت.

  "ما چیزی جز استقبال زنده از طرفداران در رویداد نمی خواستیم ، اما دیگر نمی توانیم این کار را به نحوی انجام دهیم که به ما اجازه دهد اولویت را در اولویت قرار دهیم سلامتی و رفاه اعضا و شرکت کنندگان ، "Valve می نویسد. "کسانی که بلیط خریداری کرده اند ، بازپرداخت کامل به صورت خودکار به آنها تعلق می گیرد. "

  هفته گذشته تیم تیم Aster تیم برجسته DOTA 2 اعلام کرد که آزمایش چند نفر از اعضای کووید -19 مثبت شده است ، از جمله سه مورد آن پنج بازیکن.

خبرهای دیگر از بازی