خبر

 • تک بورد - Valve تأیید می کند که Steam Deck را می توان به عنوان کنترل کننده کامپیوتر استفاده کرد ، از پردازنده های گرافیکی خارجی پشتیبانی نمی کند

  Valve تأیید می کند که Steam Deck را می توان به عنوان کنترل کننده کامپیوتر استفاده کرد ، از پردازنده های گرافیکی خارجی پشتیبانی نمی کند
  11 روز و 20 ساعت قبل

  ما قبلاً می دانیم که Steam Deck دارای ویژگی های بیشتری نسبت به کنسول بازی معمولی دستی شما خواهد بود و Valve به تازگی یکی دیگر از عملکردهای خود را آشکار کرده است: قابلیت استفاده به عنوان کنترلر رایانه شخصی. اما یکی از مواردی که وجود دارد پشتیبانی از پردازنده های گرافیکی خارجی است که مسلماً انتظار می رفت.

  در سوالات متداول جدید ، Valve به 20 س mostال رایج درباره Steam Deck پاسخ می دهد. احتمالاً جالب ترین افشاگری تأیید این است که از دستگاه دستی می توان به عنوان کنترل کننده بازی های رایانه شما استفاده کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که Steam Deck را از طریق Remote Play به رایانه خود وصل کنید.

  علاوه بر صفحه لمسی ، Steam Deck دارای انگشت شست خازنی ، پد لمسی ، دکمه های اضافی عقب ، ژیروسکوپ و بازخورد لمسی است. بنابراین توانایی استفاده از آن به عنوان کنترل کننده رایانه به عنوان یک فرد بالقوه هیجان انگیز به نظر می رسد.

  در جاهای دیگر سوالات متداول پشتیبانی نمی کند ، Valve می گوید Steam Deck از چند بوت پشتیبانی می کند ، به این معنی که کاربران می توانند چندین سیستم عامل را نصب کرده و هنگام روشن کردن دستگاه ، کدام را بوت کنند. حتی می توانید مستقیماً از کارت SD بوت کنید.

  علاوه بر این ، Steam Deck با هدست های VR کار می کند. با این حال ، Valve می گوید برای PC VR بهینه نشده است-انتظار نداشته باشید که APU سفارشی Zen-2 قدرت کافی مورد نیاز برای یک تجربه واقعیت مجازی لذت بخش را تأمین کند.

  همچنین تأیید شده است که کاربران نمی توانند قادر است با اتصال آن به محفظه GPU خارجی ، قدرت گرافیکی Steam Deck را افزایش دهد. مایکروسافت هرگز چیزی در مورد داشتن Thunderbolt ذکر نکرده است ، بنابراین این امر کاملاً تعجب آور نیست. Valve اضافه می کند که اتصال به آن عملکرد را بهبود نمی بخشد و رابط کاربری آن جایگزین حالت تصویر بزرگ Steam می شود - دو چیزی که ما قبلاً می دانستیم. همچنین می توانید چندین حساب روی یک Steam Deck داشته باشید که هرکدام داده ها و تنظیمات محلی خود را ذخیره می کند.

  اخیراً شنیده ایم که Valve با AMD همکاری می کند تا درایور CPU لینوکس بهبود یافته ای را ایجاد کند که از مزایای هر دو استفاده کند. Steam Deck و رایانه های شخصی مجهز به CPU ها و APU های Zen 2 Ryzen ، به کاربران دلیل خوبی برای استفاده از دستگاه SteamOS 3.0 مبتنی بر Arch Linux دستگاه

  می دهند.

خبرهای دیگر از بازی