خبر

 • تک بورد - Valve بیش از سه ساعت تفسیر صوتی به Half-Life: Alyx اضافه می کند

  Valve بیش از سه ساعت تفسیر صوتی به Half-Life: Alyx اضافه می کند
  6 روز و 21 ساعت قبل

  TL؛ DR: Valve بیش از سه ساعت تفسیر صوتی توسعه دهنده به Half-Life: Alyx اضافه کرده است. شایان ذکر است این واقعیت است که تفسیر حاوی مواد مخرب قابل توجهی است. به همین ترتیب ، Valve توصیه می کند قبل از بازی با نظرات فعال ، بازی را به نتیجه برساند.

  Half-Life: Alyx یکی از لحظات درخشان سال 2020 بود. این بازی کاملاً تعجب آور نبود زیرا اواخر سال 2019 برای اولین بار در مورد آن اطلاعات کسب کردیم ، اما بسیاری از آنها کشف کردند که چقدر در یک بازی خوب به پایان رسید تعجب کردند. بودن. این ثابت کرد که Valve لمس جادویی خود را از دست نداده است و VR فقط یک ترفند سالن زیبا نیست. در دست راست ، این می تواند یک بستر جذاب برای قصه گویی باشد.

  این هفته یاد گرفتیم که Valve با Half-Life: Alyx هنوز تمام نشده است.

  توسعه دهنده یک به روزرسانی تفسیر صوتی منتشر کرده است که بیش از سه ساعت تفسیر به بازی اضافه می کند. این به روزرسانی "147 نقطه مختلف مورد علاقه" شامل طیف وسیعی از موضوعات از جمله هنر ، انیمیشن ، طراحی ، رندر و صدا در کنار سایر موارد است.

   https://techbord.com سوپاپ بیش از سه ساعت تفسیر صوتی به Half-Life اضافه می کند: Alyx

  با توجه به همه گیری در حال انجام ، Valve از این بابت مجال ندارد ضبط تفسیر با استفاده از استودیوی ضبط با کیفیت بالا در دفتر. در عوض ، "ما صدای اضافی تفسیری خود را در کمد و دژهای پتو اطراف سیاتل بزرگ ضبط کرده ایم."

  هنگام پخش در حالت تفسیر ، در هر نقطه مورد نظر یک هدست شناور مشاهده خواهید کرد. به سادگی هدست را برای گوش دادن قرار دهید. یک پانل وضعیت پیشرفت پخش و نام بلندگو را به شما نشان می دهد. زیرنویس ها به زبانهای مختلف نیز موجود است.

خبرهای دیگر از بازی