خبر

 • تک بورد - Valve بهترین بازی‌های Steam 2021 را بر اساس درآمد و اوج تعداد بازیکنان معرفی می‌کند

  Valve بهترین بازی‌های Steam 2021 را بر اساس درآمد و اوج تعداد بازیکنان معرفی می‌کند


  25 روز و 23 ساعت قبل

  سال 2021 بالاخره رو به پایان است. این یک سال پرتلاطم دیگر برای همه ما بوده است و صنعت بازی مطمئناً از مشکلات ناشی از Covid-19 و انواع جدیدتر آن مصون نمانده است. با این حال، توسعه‌دهندگان همچنان به تولید عناوین باکیفیتی مانند Valheim، It Takes Two و شگفت‌انگیز Marvel\'s Guardians of the Galaxy ادامه دادند. حتی دنیای جدید آمازون حتی با توجه به مشکلات فراوانش موفق شد.

  این مشکلات شامل فهرست نامطلوب محتوای آخر بازی، خرابی سخت‌افزار با برخی از پردازنده‌های گرافیکی سطح بالا، و جستجوی خسته‌کننده است. صرف نظر از این، Valve بر اساس درآمد ناخالص خود، New World را در ردیف فروشندگان برتر "پلاتینیوم" خود قرار می دهد. هنگام سازماندهی فهرست فروشندگان برتر سال 2021، Valve فروش DLC، درآمد ریز تراکنش‌ها و خریدهای اولیه بازی را در نظر می‌گیرد و آن‌ها را در یک معیار پشت صحنه قرار می‌دهد.

  دنیای جدید با Steam درست است. دیگر داستان های موفقیت بزرگ 2021، جدید و در حال انجام. اینها شامل Valheim، Destiny 2، Apex Legends، DOTA 2 و البته Counter-Strike: Global Offensive متعلق به Valve است. بازی‌های در رده طلایی عبارتند از Warframe، Red Dead Redemption 2، Rust، Forza Horizon 5 و برنده جایزه GOTY 2021 It Takes Two. سه گانه Cyberpunk 2077، Monster Hunter World، Civilization 6 و Mass Effect ریمستر شده همگی در ردیف نقره ای قرار گرفتند و برنز آثاری مانند Dyson Sphere Program، Microsoft's Flight Simulator و Doom Eternal را پاک کرد.

  < p>


  تگ ها:

  valve , بهترین , بازی‌های , steam , 2021 , اساس , درآمد , تعداد , بازیکنان , معرفی , می‌کند


خبرهای دیگر از بازی