خبر

 • تک بورد - Valve برای لغو همه بازی های بلاک چین از Steam

  Valve برای لغو همه بازی های بلاک چین از Steam
  24 روز و 2 ساعت قبل

  گزارش شده است که Valve قصد دارد تمام بازی هایی را که از بلاک چین برای مبادله ارزهای رمزنگاری شده و توکن های غیر قابل تعویض (NTF) استفاده می کنند ، از Steam حذف کند. استفاده از NFT در بازی ها از آنجایی که برخی متهم به کلاهبرداری شده اند ، به موضوعی بحث برانگیز تبدیل شده است.

  Valve به توسعه دهنده SpacePirate Games اطلاع داد که بازی NTF استودیو Age of Rust را به همراه سایر بازی های بلاک چین از Steam حذف می کند. Valve اظهار داشت که اجازه بازی هایی با فروش و انتقال اقلام با ارزش واقعی در Steam را نمی دهد. برنامه نویس عکسی را به اشتراک گذاشت که Valve مواردی را که توسعه دهندگان را از انتشار آنها در Steam منع می کند ، لیست می کند ، در حالی که بازی های بلاک چین از رمزنگاری و NFT در انتهای لیست استفاده می کنند.

  انجمن: چند دقیقه پیش ، به ما اطلاع داده شد که @ Steam * همه بازی های بلاکچین * را از جمله پلتفرم ، از جمله Age of Rust حذف می کند ، زیرا NFT ها ارزش دارند. در پشت صحنه ، ما ارتباطات خوبی داشته ایم و با Steam پیشرو بوده ایم. #blockchaingames #NFT 1/4 pic.twitter.com/W4pR3Xl63q

  -Age of Rust (SpacePirate_io) 14 اکتبر 2021

  Age of Rust یک بازی اکشن و پازل علمی تخیلی تک نفره است که قرار است در سال جاری منتشر شود این NFT ها را به عنوان اقلام قابل بازی در بازی ترکیب می کند. در توضیحات Steam توسعه دهنده می گوید Age of Rust از NFT های پلتفرم Enjin استفاده می کند ، برخی از بازیکنان می توانند به عنوان دستاوردی برای تکمیل پازل های خاصی کسب کنند. همچنین از NFT های بازی های دیگر مانند Epochrome ، Forgehammer ، Stormwall ، Shadowsong ، Oindrasdain و APG-M55 استفاده می کند. SpacePirate Games می گوید که کار بر روی بازی ها و NFT ها را در خارج از Steam ادامه خواهد داد. ارز رمزنگاری شده مشتریانی که NFT خریداری کرده اند می توانند از آنها در یک بازی مبارزه ای استفاده کنند و رمز ارز Ethereum به دست آورند. Evil Ape هزاران NFT فروخته بود قبل از اینکه با سرمایه گذاران ناپدید شود که قرار بود برای توسعه و بازاریابی پروژه مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین تردید Valve در بازی های NFT بی اساس نیست.

خبرهای دیگر از بازی