خبر

 • تک بورد - Unreal Engine 5 اپیک هم اکنون با دسترسی زودهنگام در دسترس است

  Unreal Engine 5 اپیک هم اکنون با دسترسی زودهنگام در دسترس است
  18 روز و 9 ساعت قبل

  چند ماه پیش ، Epic تیم کوچکی از توسعه دهندگان را جمع کرد تا ببیند که با استفاده از آخرین نسخه Unreal Engine 5 چه نتیجه ای را می توانند بدست آورند. برای اولین بار

  بیش از یک سال پیش بود که Epic Games از موتور بازی نسل بعدی خود ، Unreal Engine 5 رونمایی کرد. این تیم از طریق یک نسخه آزمایشی فناوری به نام "Lumen in the Land of Nanite ، امکانات خود را به نمایش گذاشت. "و از همان زمان به اصلاح موتور ادامه می دهند.

   https://techbord.com موتور غیرواقعی حماسه 5 اکنون در دسترسی زودهنگام در دسترس است

  بنیاد Unreal Engine 5 از دو فناوری کلیدی تشکیل شده است. نانیت یک سیستم هندسه میکرو چند ضلعی مجازی است که به هنرمندان اجازه می دهد تا جزئیات چشم را ببینند ، بدون اینکه سرعت را به خطر بیندازند. گالن دیویس ، تهیه کننده و بشارت دهنده Quixel در Epic Games ، گفت: "نانیت به هنرمند اجازه می دهد تا وقتی موتور کار را خلق می کند".

  یک راه حل جدید ضد Aliasing به نام Temporal Super Resolution وظیفه دارد تا با تمام جزئیات هندسی جدید با توجه به Epic ، این کار را می تواند با کیفیت نزدیک به بومی 4K با هزینه 1080p انجام دهد.

  https: / /techbord.com Unreal Engine 5 Epic اکنون در دسترسی زودرس در دسترس است

  لومن ، یک راه حل روشنایی جهانی در زمان واقعی کاملاً پویا است که به صحنه و تغییر نور واکنش نشان می دهد. هنگام کار همزمان ، نانیت و لومن می توانند محیط های فوتورالیستی بسیار چشمگیری ایجاد کنند که واقعاً می تواند جهش های بازی را فراتر از آنچه امروز است طی کند.

  این فقط باعث می شود سطح آنچه در موتور غیرواقعی 5 ممکن است خراشیده شود. شیرجه رفتن عمیق تر ، حتما فیلم کامل را بررسی کنید. و اگر ترجیح می دهید مستقیماً بپرید و دستان خود را کثیف کنید ، Unreal Engine 5 اکنون در اوایل دسترسی در دسترس است.

خبرهای دیگر از بازی