خبر

 • تک بورد - Unity قرار است تا پایان سال 2021 پشتیبانی بومی Nvidia DLSS را بدست آورد

  Unity قرار است تا پایان سال 2021 پشتیبانی بومی Nvidia DLSS را بدست آورد
  9 روز و 4 ساعت قبل

  چیزی که می توان منتظر آن بود: فناوری Nvidia با تقویت Deep Learning Super Sampling (DLSS) در راه اندازی خیلی خوب نبود ، اما این روزها فوق العاده است. و فقط با گذشت زمان بهتر می شود DLSS اکنون در ده ها بازی رایانه ای ، AAA یا سایر موارد در دسترس است و می تواند تقویت کننده های قابل توجهی در سناریوهای متصل به GPU ایجاد کند. خوشبختانه ، این در شرف گسترده شدن است: موتور بازی Unity در اواخر سال 2021 از پ

  از آنجا که Unity یکی از محبوب ترین موتورهای بازی در جهان است (به خصوص در بین توسعه دهندگان indie) ، این یک پیروزی بزرگ برای همه خواهد بود: انویدیا ، توسعه دهندگان و بازیکنان به طور یکسان. مطمئناً ، توسعه دهندگان هنوز هم باید به طور فعال این فن آوری را پیاده سازی کنند ، اما حرکت به جلو باید بسیار راحت تر باشد. از آنجا که اثربخشی DLSS تا حدی به کیفیت اجرای آن بستگی دارد ، آسان است که این روند برای توسعه دهندگان تا حد ممکن روان و آسان باشد.

  پشتیبانی DLSS از Unity به موتور می رسد از طریق "خط تولید رندر با کیفیت بالا " در به روزرسانی 2021.2 خود ، که همانطور که قبلاً اشاره شد ، قرار است مدتی قبل از شروع سال جدید منتشر شود. تاریخ انتشار مشخص تری احتمالاً با نزدیک شدن به پایان ادغام به اشتراک گذاشته خواهد شد.

  https://techbord.com وحدت تنظیم شده است که تا پایان سال 2021 پشتیبانی بومی Nvidia DLSS را بدست آورید

  " فقط با چند کلیک قادر خواهید بود DLSS را در Unity فعال کرده و از بین گزینه های مختلف کیفیت برای افزایش عملکرد انتخاب کنید. ماتیو مولر ، مدیر ارشد محصولات در بخش گرافیک High-End Unity ، با کیفیت بصری معادل ، اگر نه کیفیت بهتر ، گفت. "... فعال کردن گرافیک های سطح بالا ، بازی های 4K ، بازی های با فریم ریت بالا ، ردیابی اشعه در زمان واقعی و VR پیشرفته. "

  در فیلم اعلامیه فوق ، مولر یک بازی ساخته شده توسط Unity شامل ردیابی اشعه در زمان واقعی و نسخه اولیه افزونه DLSS موتور. عنوان مورد بحث سفر لگو سازنده Apple Arcade است ، یک "معمای شاعرانه" است که با بیشترین "ارائه دقیق عناصر LEGO که هنوز در صفحه نمایش نیستند" زنده شده است "

  ما منتظر یکپارچه سازی رسمی وحدت DLSS در عمل ، و همچنین فناوری "Super Resolution" AMD (هر زمان که این امر ظاهر شود) هستیم.

خبرهای دیگر از بازی