خبر

 • تک بورد - Ubisoft یک بازی جنگ ستارگان

  Ubisoft یک بازی جنگ ستارگان "داستان محور " دارد که در حال ساخت است برای بازی های Lucasfilm
  10 روز و 23 ساعت قبل

  دیزنی بازی جنگ ستارگان دیگری را نیز در دست ساخت دارد. EA ، که یک بار حق امتیاز منحصر به فرد را داشت ، این یکی از این موارد را مطرح نخواهد کرد. در عوض ، Lucasfilm Games از Ubisoft خواست تا "یک بازی ویدیویی جهان باز داستان محور کهکشان محبوب جنگ ستارگان" را توسعه دهد. "

  روز چهارشنبه ، یوبی سافت اعلام کرد که با Lucasfilm Games وارد مشارکت شده و در حال تولید یک بازی Star Wars در جهان باز است. بازی هنوز خیلی زود در حال توسعه است ، بنابراین جزئیات کم است.

  Ubisoft می گوید که استودیوی AAA سوئدی خود Massive Entertainment را با توسعه پروژه موظف کرد. به نوبه خود ، Massive باتجربه ترین طراحان کهنه کار خود را در تیم قرار داده و از موتور Snowdrop خود استفاده خواهد کرد. Snowdrop موتور بازی مورد استفاده در The Division است.

  ما هیجان زده هستیم که اعلام می کنیم باLucasfilmGames در حال توسعه یک ماجراجویی کاملاً جدید ، داستان محور و جهان باز جنگ ستارگان هستیم! pic.twitter.com/IcwIfVs6gy

  - Ubisoft (Ubisoft) 13 ژانویه 2021

  همچنین به نظر می رسد که این تنها پروژه Lucasfilm Games نیست که ناشر فرانسوی در ذهن دارد. ایو گیلموت ، بنیانگذار و مدیرعامل Ubisoft اظهار داشت که این شرکت با مارک متعلق به دیزنی به یک تعهد طولانی مدت پیوست.

  "داستان گسترده جنگ ستارگان منبع الهام بخش باور نکردنی برای تیم های ما است ، "گیلموت گفت. "این آغاز همکاری طولانی مدت با بازی های دیزنی و لوکاس فیلم است ، و ما خوشحالیم که دست به دست هم می دهیم تا میراث باورنکردنی لوکاس فیلم را بسازیم و بازی ای بسازیم که می دانیم طرفداران جنگ ستارگان آن را دوست خواهند داشت. . "

  نکاتی مبنی بر اینکه دیزنی مشغول بازگشایی بازی های لوکاس فیلم بود تقریباً دو سال پیش هنگامی که شش صفحه از لیست های شغلی را برای شرکت تابعه منتشر کرد ، ظاهر شد. در آن زمان ، حدس زده می شد که دیزنی در حال آماده سازی توسعه بازی های آینده جنگ ستارگان است. با این حال ، دیزنی توضیح داد که هنوز در حال همکاری با اشخاص ثالث ، از جمله EA ، در زمینه حق رای دادن است.

  اخیراً ، Lucasfilm Games رسماً بازگشایی خود را با یک حلزون جنجالی اعلام کرد. بتسدا همچنین فاش کرد که برای تولید یک بازی ایندیانا جونز با این قرارداد قرارداد بسته است.

خبرهای دیگر از بازی