techbord.com Ubisoft هر روز در این هفته بازی ها و DLC های رایگان را توزیع می کند

Freebie: به مناسبت جشن گرفتن فصل تعطیلات ، Ubisoft در این هفته میزبان مجموعه های مختلفی خواهد بود. از امروز تا 18 دسامبر ، هر روز مشتریان این شرکت می توانند یک چیز خوب جدید و رایگان درخواست کنند - این هدایا از محتوای درون بازی برای عناوین موجود Ubisoft گرفته تا بازی های کامل و مستقل است.

فعلاً Ubisoft از کم شروع شده است. دو هدیه اول (امروز موجود) یک بسته "Seafarer Settlement Pack" و یک لباس افسانه ای Bayek است که هر دو برای استفاده در Assassin 's Creed Valhalla هستند. حتی اگر صاحب بازی نباشید ، می توانید هدیه ها را ادعا کنید - آنها در حساب Ubisoft شما ذخیره می شوند و هر زمان که دست خود را روی بازی قرار می دهید به شما داده می شوند.

و شخصاً می گویم مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارد. گرچه من طرفدار محبوب Assassin's Creed Odyssey یا Origins نبودم ، اما فکر می کنم Valhalla بسیار عالی است. محتوای جانبی آن کمی جذاب تر است و سیستم غارت RPG کمتر خسته کننده است. البته این فقط من هستم: هرکسی باید تحقیق خودش را انجام دهد تا مشخص کند این بازی برای او مناسب است یا نه.

https://techbord.com Ubisoft هر روز در این هفته بازی ها و DLC های رایگان را توزیع می کند

ما مطمئن نیستیم که جوایز دیگر Ubisoft در این هفته آستین چیست ، اما در صورت وجود هرگونه هدایای مهم ، مانند یک بازی AAA رایگان ، مطمئناً شما را در جریان قرار می دهیم. قابل توجه است که این جوایز فقط برای رایانه های شخصی Ubisoft در دسترس است - طرفداران Xbox و PlayStation نمی توانند در آن شرکت کنند. علاوه بر این ، هیچ یک از پاداش ها "حداکثر ارزش خرده فروشی" بالای 70 دلار ندارند ، که شاید به این معنی باشد که Ubisoft قصد دارد چند عنوان گران قیمت را به شما اهدا کند.

اگر می خواهید در این جشن ها شرکت کنید ، نیازی به کارهای زیادی نیست: فقط برای یک حساب Ubisoft ثبت نام کنید ، از این پیوند بازدید کنید و دکمه "ثبت نام اکنون " را در پایین صفحه بزنید. این روند را تا 18 دسامبر هر روز تکرار کنید ، و شما خوب خواهید بود.

Ubisoft هر روز در این هفته بازی ها و DLC های رایگان را توزیع می کند
gaming/ubisoft-هر-روز-در-این-هفته-بازی-ها-و-dlc-های-رایگان-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.