techbord.com Ubisoft برنامه های خود را برای ارتقا-نسل بعدی ، پیشرفت متقابل و سازگاری به عقب ارائه می دهد

Ubisoft به عنوان یکی از بزرگترین ناشران بازی در جهان ، صلاح دانسته است که یک مقاله پشتیبانی را به بحث درباره برنامه های خود برای نسل بعدی بازی های کنسول اختصاص دهد. این برنامه ها شامل اطلاعات مربوط به کراس بازی نسل بعدی ، cross-progress (کراس سیو) و البته سازگاری به عقب است.

ما هر یک از این برنامه ها را به نوبه خود و با پیشرفت متقابل آغاز خواهیم کرد. Cross-progression در اصل به هر بازی ای گفته می شود که به شما امکان حفظ یا پیشرفت بازی دیگر را حتی پس از جابجایی بین کنسول ها می دهد.

در اینجا دو دسته اصلی وجود دارد: بازی هایی که فقط هنگام جابجایی بین کنسول های یک خانواده ، ذخیره را حفظ می کنند (به عنوان مثال ، از PS4 به PS5) و عناوینی که به شما امکان می دهد به دلخواه بین مارک ها جابجا شوید.

هر دو لیست نسبتاً کوتاه هستند ، اما مورد اول در حال حاضر فقط شامل دو بازی است: Watch Dogs: Legion و Rainbow Six Siege. با هر دو این بازی ها ، پیشرفت فقط در مارک کنسول شما قابل انتقال خواهد بود.

در مورد مورد دوم ، Assassin \ \'s Creed Valhalla ، Immortals Fenyx Rising ، Riders Republic و Hyper Scape همه مشمول. این به این معنی است که می توانید در حالی که سیوهای خود را دست نخورده نگه دارید ، بین خانواده کنسول خود مبادله کنید. برای بیشتر این بازی ها ، پشتیبانی از PC و Stadia نیز موجود است.

https://techbord.com برنامه های خود را برای ارتقا-نسل بعدی ، پیشرفت متقابل و سازگاری به عقب ارائه می دهد

متأسفانه ، برای همه بازی های ذکر شده در بالا ، هر نوع" ارز سخت "(احتمالاً ارز برتر) شما "در بازی خریداری شده نمی تواند بین مارک های کنسول منتقل شود.

مجموعه بازی های بعدی لیست های Ubisoft در مقاله پشتیبانی خود شامل عناوینی است که بدون هیچ گونه هزینه ای برای یک نسخه بعدی قابل قبول هستند. بنابراین ، اگر یک بازی در PS4 یا Xbox One خریداری می کنید ، می توانید نسخه جدید و رایگان آن را در PS5 و XSX دریافت کنید.

این لیست شامل Watch Dogs: Legion، Assassin \ \'s Creed Valhalla، Immortals Fenyx Rising ، Riders Republic و Rainbow Six Siege. همانطور که انتظار می رفت ، همه بازی های Xbox One Ubisoft کاملاً عقب با Xbox Series X / S سازگار خواهند بود ، اما کاربران PlayStation 5 خیلی خوش شانس نیستند. عناوین زیر PlayStation 4 در نسل بعدی قابل پخش نخواهد بود:

Assassin \ \'s Creed Syndicate Assassin \\' s Creed Chronicles Trilogy Pack Assassin \ \'s Creed Chronicles India Assassin \\' s Creed Chronicles China Assassin \ \' Creed Chronicles Russia Risk Star Trek Bridge Crew Werewolves Within Space Junkies

صادقانه بگویم ، انتظار نداریم که اکثر بازیکنان اکثر این بازی ها را خیلی از دست بدهند. با این حال ، چند عنوان مناسب - یا حداقل با بودجه زیاد - در این لیست وجود دارد ، مانند Syndicate و Star Trek Bridge Crew. اگر می خواهید آنها را در PS5 بازی کنید تا فریم های نرم و نرم یا سایر پیشرفت های جزئی دیگر را بدست آورید ، به نظر می رسد که دیگر شانس ندارید.

سرانجام ، ما بازی متقابل داریم و آن " لیست کوتاه دیگری است که فقط شامل Rainbow Six Siege و For Honor است. هر دوی این بازی ها از نسخه های بعدی برخوردار می شوند و آنها تنها دو بازی چندنفره در کاتالوگ Ubisoft هستند که به مردم امکان می دهد در طول نسل های مختلف کنسول با هم بازی کنند.

Ubisoft برنامه های خود را برای ارتقا-نسل بعدی ، پیشرفت متقابل و سازگاری به عقب ارائه می دهد
gaming/ubisoft-برنامه-های-خود-را-برای-ارتقا-نسل-بعدی-پیشرفت.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com فقط بهترین معاملات فناوری Black Friday & Cyber ​​Monday
techbord.com به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نشانه های ایالات متحده اضافه می کند
techbord.com Crucial Ballistix RAM در اورکلاک رکورد جدید جهان 7،004 مگاهرتز دارد
techbord.com یکپارچه اسرارآمیز فلز در صحرای یوتا پیدا شد
techbord.com Spotify بیش از 300000 رمز ورود کاربر را به دنبال نشت پایگاه داده خارجی بازنشانی می کند
techbord.com رئیس امنیتی اپل به دلیل ادعاهای iPad برای طرح مجوز اسلحه متهم شد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.