خبر

 • تک بورد - Ubisoft با بازی ها ، محتوا و یک فیلم جدید حق رای دادن Tom Clancy's The Division را گسترش می دهد

  Ubisoft با بازی ها ، محتوا و یک فیلم جدید حق رای دادن Tom Clancy's The Division را گسترش می دهد
  20 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Ubisoft نقشه راهی را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد چه چیزهایی به حق انتخاب Tom Clancy's The Division می آیند. علاقه مندان خوشحال خواهند شد که می دانند Ubisoft در حال ساخت یک بازی spin-off رایانه شخصی و کنسولی جدید به نام Heartland ، محتوای اضافی برای The Division 2 و یک بازی موبایل است. در نقشه راه همچنین به انتشار یک رمان اصلی و یک فیلم نتفلیکس اشاره شده است.

  از سال 2016 ، استودیوهای Massive Ubisoft در حال کار بر روی "The Division \" است که دو بازی را توسعه می دهد و ظرف چهار سال گسترش می یابد. با داشتن 40 میلیون عضو جامعه ، موفقیت این امتیاز را نمی توان انکار کرد و اکنون مسیر روشنی برای برنامه های آینده وجود دارد.

  The Division Heartland یک بازی جدید است که توسط Red ساخته شده است استودیوی Storm که از سال 1997 روی بازی های Tom Clancy کار کرده است. Heartland یک بازی مستقل خواهد بود که در بازه زمانی 2021-2022 منتشر خواهد شد. برای کسانی که علاقه مند هستند ، ثبت نام های بتا از قبل افزایش یافته است.

  به دنبال وعده های Ubisoft برای انتشار محتوای بیشتر به The Division 2 ، Massive با راه اندازی حالت جدید بازی ، تعادل مجدد ، بازی را به روز می کند. بازی ، و معرفی راه های جدید برای بالا بردن عوامل خود. اطلاعات بیشتر در مورد این محتوای جدید در اواخر سال جاری مشخص خواهد شد زیرا برنامه ریزی شده برای انتشار در اواخر سال 2021.

   https://techbord.com Ubisoft در حال گسترش حق رای دادن Tom Clancy \ The Division با بازی ها ، محتوا و یک فیلم جدید

  نقشه راه همچنین نشان می دهد که The Division اولین بار در سیستم عامل های تلفن همراه ، اما Ubisoft هنوز جزئیات بیشتری در مورد این پروژه به اشتراک نگذاشته است. این رمان که پس از وقایع The Division 2 تنظیم شده است ، "" چگونگی تأثیر شیوع بیماری در مناطق مختلف ایالات متحده را هنگام مبارزه عوامل برای ایمن سازی مسیرهای تأمین مورد بررسی قرار می دهد. "

  آخرین اما نه مهمتر ، Netflix تولید یک فیلم Division در کنار فیلم و تلویزیون Ubisoft. این فیلم با الهام از بازی اول به کارگردانی راسون مارشال توربر ساخته خواهد شد و بازیگران آن جسیکا چستین و جیک جیلنهال هستند.

خبرهای دیگر از بازی