خبر

 • تک بورد - Ubisoft بازسازی 'Goldeneye 007' را در Far Cry 5 که سه سال ساخت آن بود حذف می کند

  Ubisoft بازسازی 'Goldeneye 007' را در Far Cry 5 که سه سال ساخت آن بود حذف می کند
  8 ساعت و 30 دقیقه قبل

  برداشت ویرایشگر: این همیشه هربار به همان ترتیب اتفاق می افتد. طرفدار [درج IP در اینجا] یک پورت یا حالت تعدیل شده از IP گفته شده ایجاد می کند که به اندازه کافی خوب است تا توجه رسانه ها را جلب کند. سپس وکلای شرکت وارد عمل شده و آن را تعطیل کردند. تیم های حقوقی از IP های مرده ای که طی سالیان سال ذره ای درآمد کسب نکرده اند دفاع می کنند ، گویی که این مودها ثروت زیادی را به سرقت برده اند.

  اوایل این ماه ، یک مدرس Far Cry 5 که از کنار کرولیوود می رود ، به دلیل سرگرمی دقیق در هر سطح ، از توجه به بازی GoldenEye 007 1997 نینتندو 64 ، توجه رسانه ها را به خود جلب کرد و این سه سال به طول انجامید 1400 ساعت برای تکثیر دقیق تمام نقشه ها با استفاده از ویرایشگر سطح Far Cry 5 و این نشان می دهد زیرا فوق العاده به نظر می رسند (در زیر). سطحها از طریق حالت بازی FC5 قابل پخش بودند. متأسفانه ، \ 'were \' کلمه عملیاتی است.

  این هفته ناشر Far Cry Ubisoft سطوح را پس از توقف و انصراف از "دارنده حقوق " حذف کرد

  "در پیروی از رهنمودهای مندرج در" شرایط استفاده "، نقشه هایی در بازی Far Cry 5 ایجاد شده اند که به دلیل ادعاهای نقض حق نسخه برداری از دارنده حقی [sic] دریافت شده توسط Ubisoft حذف شده اند و در حال حاضر در دسترس نیستند ،" نماینده یوبی سافت به کوتاکو گفت. "ما به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می گذاریم و انتظار داریم کاربران ما نیز چنین کاری انجام دهند. این موضوع در حال حاضر با سازنده نقشه و دارنده حقوق است و در حال حاضر چیزی برای اشتراک گذاری نداریم." p>

  تا آنجا که کسی می داند ، MGM دارنده اصلی حقوق GoldenEye IP است ، اما Ubisoft تأیید نکرد که چه کسی C&D را صادر کرده است. نینتندو بازیکن دیگری است که در این بازی سهیم است. هر دو نینتندو و MGM نسبت به خصوصیات خود بسیار دست و پا زده اند. بارها و بارها ، ما شاهد بازسازی و تفریحات ساخته شده توسط طرفداران هستیم که توسط وکلای شرکت ها تبر می شود. نینتندو طی سال های گذشته چالش های متعددی در زمینه کپی رایت برای IP های مختلف دنبال کرده است. MGM بیش از دو تلاش برای بازآفرینی GoldenEye انجام داده است ، از جمله Unreal 4 GoldenEye 25 بازسازی شده سال گذشته.

  "من واقعا ناراحت هستم - نه به خاطر خودم یا کار من کرولیوود به کوتاکو گفت: "این سه سال گذشته قرار داده شد ، [اما] به دلیل بازیکنانی که می خواهند آن را بازی کنند یا Far Cry را فقط برای بازی در سطح من خریداری کردند." "در ابتدا ، من این پروژه را فقط برای من و بهترین دوست خود شروع کردم ، زیرا ما بازی اصلی را بسیار دوست داشتیم ، اما طرفداران GoldenEye زیادی در آنجا حضور داشتند." / p>

  کرولیوود می گوید که به او شک دارد \ 'سعی می کنم سطح ها را برگردانیم زیرا او "اکنون در رادار آنها است."

خبرهای دیگر از بازی