خبر

 • تک بورد - Ubisoft + اکنون با پرداخت 14.99 دلار در ماه برای کاربران Google Stadia در دسترس است

  Ubisoft + اکنون با پرداخت 14.99 دلار در ماه برای کاربران Google Stadia در دسترس است
  29 روز و 19 ساعت قبل

  سرویس جدید اشتراک Ubisoft به Google Stadia رسیده است ، این بدان معناست که دیگر برای دسترسی آسان به جدیدترین عناوین اول شخص خود دیگر به سخت افزار قدرتمندی احتیاج ندارید. شما به کاتالوگ کامل موجود در رایانه دسترسی نخواهید داشت اما موارد ضروری مانند Assassin 's Creed Valhalla ، Far Cry New Dawn و Watch Dogs: Legion در آنجا هستند.

  هفته گذشته ، Ubisoft اعلام کرد که اگر بخواهند بازی Hyper Scape را بازی کنند ، ژانر جنگی رویال که هرگز کاملاً به انتظارات ناشر نرسید ، مایل است 10 دلار کوپن بدهد. و گرچه این فقط می تواند باعث افزایش موقتی عنوان رایگان بازی شود ، اما این تنها مورد خوبی نیست که Ubisoft برای این ماه در نظر گرفته است.

  امروز ، این شرکت نشان داد که Ubisoft + اشتراک بازی آن که قبلاً به نام Uplay + شناخته می شد ، پشتیبانی از Google Stadia را از جمله پیشرفت بین پلتفرم اضافه می کند. این بدان معنی است که اگر برای سرویس Cloud Gaming Google ثبت نام کنید ، تنها کاری که برای دسترسی به برخی از عناوین اخیر Ubisoft باید انجام دهید پرداخت ماهانه 14.99 دلار هزینه ماهانه است که معمولاً برای دسترسی باید پرداخت کنید به Ubisoft + در سیستم عامل های دیگر. ماه ">

  عرضه امروز آغاز می شود و تا 17 دسامبر ادامه خواهد داشت ، بنابراین احتمالاً نمی توانید بلافاصله دسترسی پیدا کنید. همچنین لازم به ذکر است که گرچه نیازی به داشتن یک حساب Stadia Pro ندارید ، فقط می توانید اشتراک + Ubisoft + را به یک حساب Google در ایالات متحده متصل کنید ، زیرا این ویژگی از زمان نوشتن بتا محسوب می شود. در ماههای آینده طبیعتاً دسترسی به مناطق بیشتری گسترش خواهد یافت.

  Ubisoft + در سرویس بازی ابری Luna آمازون نیز موجود است که در حال حاضر در ایالات متحده در مرحله دسترسی اولیه است. برای کسانی که علاقه مند به Ubisoft + در Google Stadia یا Amazon Luna + هستند ، حداقل در مرحله بتا نمی توانید همه 100+ بازی را در Ubisoft + انجام دهید. در اینجا لیستی از عناوین تأیید شده در دسترس است:

  Assassin's Creed Odyssey - Stadia Ultimate Edition Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition Family Feud Far Cry New Dawn Deluxe Edition Far Cry 5 Ultimate Edition Ghost Recon Wildlands Ultimate Stadia Edition Immortals: Fenyx Rising Gold Edition Monopoly The Crew 2 - Gold Edition The Division 2: Warlords of New York Ultimate Edition Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - Ultimate Edition Trials Rising - Digital Gold Edition UNO Ultimate Edition Watch Dogs 2: Ultimate Edition Watch Dogs Complete Edition Watch Dogs : لژیون





خبرهای دیگر از بازی