خبر

 • تک بورد - Twitch از دو سازمان ادعایی

  Twitch از دو سازمان ادعایی "حمله نفرت" شکایت کرد تا هویت آنها فاش شود
  16 روز قبل

  طی چند ماه گذشته ، پخش کننده های Twitch از حمله ای که تحت عنوان "حملات نفرت" نامیده می شود ، عبور کرده اند. ظاهر ناگهانی فحاشی های بی پایان در چت ، آمیخته با حملات شخصی که ممکن است شامل جزئیات خصوصی پخش کنندگان باشد.

  در پایان ماه اوت ، استریمرها تحت هشتگ #TwitchDoBetter ادغام شدند تا از Twitch پاسخی بخواهند. #ADayOffTwitch برای 1 سپتامبر سازماندهی شد تا به نتیجه نهایی Twitch برسد. در آن روز حدود 10 هزار پخش کننده کمتر آنلاین شدند و اوج معمول Twitch از 4.5 میلیون بیننده همزمان را به 3.5 میلیون نفر کاهش داد. سپس ، هفته گذشته ، آنها از دو نفر شکایت حقوقی کردند که ادعا می کنند حملات نفرت انگیز را سازماندهی کرده اند و نرم افزار مورد نیاز برای انجام آنها را منتشر کرده اند. علیرغم تحقیق در مورد آنها ، اگرچه به نظر می رسد که احضاریه دادگاه می تواند هویت آنها را فاش کند. در شکایت ، نام کاربری Twitch ، CruzzControl و CreatineOverdose ذکر شده است.

  https://techbord. com Twitch از دو سازمان ادعایی

  از شکایت شکایت کرد: " CruzzControl اعتراف کرده است که از ربات ها برای سیل کانالهای Twitch با محتوای آزاردهنده استفاده کرده است. آنها همچنین نشان داده اند چگونه ربات ها کار می کنند تا دیگران بتوانند از روش های مشابه برای انجام حملات نفرت استفاده کنند.

  "Twitch همچنین CreatineOverdose را مستقیماً به حملات نفرت مرتبط کرده است. به عنوان مثال ، در 15 آگوست 2021 ، [آنها] از نرم افزار ربات خود برای نشان دادن نحوه استفاده از آن برای اسپم کردن کانال های Twitch با ناسزاگویی های نژادی ، توصیف های تصویری از خشونت علیه اقلیت ها و ادعای اینکه مهاجمان نفرت انگیز KKK هستند استفاده کردند. "

  این شکایت متهمان را برای محاکمه در کالیفرنیا ، جایی که دفتر مرکزی Twitch در آنجا است ، احضار می کند. اما Twitch معتقد است CruzzControl در هلند زندگی می کند و CreatineOverdose در اتریش زندگی می کند.

  https://techbord.com Twitch از دو سازمان ادعایی

  پایان بازی Twitch یک اگر آنها با موفقیت CruzzControl و CreatineOverdose را تحت تعقیب قرار دهند و جریمه کنند ، می تواند به عنوان هشداری برای دیگر سازمان دهندگان حملات نفرت انگیز عمل کند - که تکرار استراتژی آنها با موفقیت در برابر توسعه دهندگان نرم افزارهای تماشا جعلی در سال 2016 است.

  یا شاید ، Twitch می خواهد از پیامدهای قانونی علیه CruzzControl و Creatin استفاده کند eOverdose برای مجبور کردن آنها به افشای سایر اعضای آنچه که CreatineOverdose آن را "جامعه حمله به نفرت " توصیف کرده است ، که بیشتر در سرورهای مخفی Discord ساکن است ، اخیراً تحقیقات واشنگتن پست کشف کرده است.

  در هر صورت ، یک نتیجه به احتمال زیاد به سرعت اتفاق نمی افتد ، به همین دلیل است که Twitch تاکید کرده است که نبردهای قانونی تنها یک جبهه در جنگی است که علیه آزار و اذیت انجام می دهند.

  "شکایت به هیچ وجه تنها اقدامی نیست که ما انجام می دهیم توئیچ به واشنگتن پست گفت: "من برای رسیدگی به حملات هدفمند تصمیم گرفته ام و این آخرین حمله نخواهد بود." "نفرت و آزار و اذیت در Twitch جایی ندارد و می دانیم که کارهای بیشتری برای انجام دادن داریم - اما امیدواریم این اقدامات ترکیبی به کاهش آسیب های فوری و غیرقابل قبول حملات هدفمند به جامعه ما کمک کند. " "

  اعتبار سرپرست Caspar Camille Rubin ، اعتبار بدن الا دان

خبرهای دیگر از بازی