خبر

 • تک بورد - Twisted Metal در حال دریافت اقتباسی از سریال تلویزیونی با اکشن زنده است

  Twisted Metal در حال دریافت اقتباسی از سریال تلویزیونی با اکشن زنده است
  20 روز و 12 ساعت قبل

  Sony Pictures Television و PlayStation Productions در حال ساخت یک مجموعه تلویزیونی با عملکرد زنده بر اساس امتیازات Twisted Metal هستند. در حالی که بسیاری ممکن است این بازی را به دلیل کشتار وسایل نقلیه آن به خاطر بسپارند ، اما در واقع یک داستان مناسب در پس این واقعیت وجود دارد که می تواند نمایش جالبی ایجاد کند.

  Twisted Metal اصلی در نوامبر 1995 به بازار عرضه شد و تاج کریسمس برای من سنگ تاج بود. من بیش از این برای بازی هیجان زده بودم و برای پدر و مادرم کاملاً واضح گفتم که باید آن را داشته باشم. رسم ما این بود که در شب کریسمس کادوها را باز کنیم و وقتی زمان آن فرا رسید ، من با شور و حرارت افسار گسیخته هدیه ها را شکافتم.

  پلی استیشن ، بررسی کنید. ESPN Extreme Games ، بررسی کنید. فلز تاب خورده؟ جایی نیست که پیدا شود. من بسیار ویران شده بودم و علی رغم اینکه مادرم اصرار داشت که این بازی را خریداری کرده است ، آنجا نبود. بنابراین ، من کاری کردم که هر نوجوان تازه کار در آن شرایط انجام می داد - من دوستی را صدا کردم که می دانستم بازی را تازه دریافت کرده است و اصرار داشتم شب را در خانه اش بگذرانم تا بتوانیم آن را بازی کنیم. و این همان چیزی است که اتفاق افتاد ؛ ما تمام شب بیدار بودیم و بازی Twisted Metal را برگزار کردیم و با شکوه بود.

  اوه ، و مادر من بازی را روز بعد پیدا کرد که در زیر تخت آنها دفن شده است.

   https://techbord.com Twisted Metal در حال بدست آوردن اقتباس زنده تلویزیونی از سریالهای تلویزیونی

  با توجه به ورایتی ، مجموعه تلویزیونی Twisted Metal یک اکشن / کمدی خواهد بود که توسط مایکل جاناتان اسمیت (کبرا کای) نوشته شده است. رت ریز و پاول ورنیک از زامبی لند و شهرت ددپول در کنار ویل آرنت تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده خواهند داشت.

  گزارش می شود نمایش "خارجی دهان موتوری" را دنبال می کند که به او فرصت می دهد زندگی بهتر داشته باشد می تواند با موفقیت یک بسته مرموز را در سرزمین بایر پس از آخرالزمانی پر از شخصیت هایی که ظاهراً برای جلوگیری از عبور کسی جهنم پذیر هستند تحویل دهد. و بله ، دلقک منحرف Sweet Tooth و کامیون بستنی تختخوابش در میان آنها خواهد بود.

  "مایکل جاناتان اسمیت آن را با یک اقتباس اکشن ، خنده دار و خنده دار از پارک بیرون زد و ما سپاسگزاریم برای حمایت از رت ، پل ، ویل و دوستان ما در PlayStation. "گلن آدیلمن ، معاون اجرایی توسعه کمدی تلویزیون سونی پیکچرز گفت.

  سونی همچنین در حال کار بر روی یک اقتباس زنده از The آخرین نفر از ما برای HBO.

  هنوز در مورد زمان آغاز به کار Twisted Metal یا چه کسی آن را توزیع می کند هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست.

  حسن نیت ارائه می دهد mikmulsowretroz

خبرهای دیگر از بازی