خبر

 • تک بورد - TV Technica 2021: برنامه ها و برنامه های مورد علاقه ما به ما در مبارزه با خستگی همه گیر کمک کرد

  TV Technica 2021: برنامه ها و برنامه های مورد علاقه ما به ما در مبارزه با خستگی همه گیر کمک کرد


  23 روز و 14 ساعت قبل

  از کمدی‌های تاریک گرفته تا اقتباس‌های علمی تخیلی کلاسیک، این چیزی است که ما در سال 2021 دوست داشتیم.
  ماه‌ها قرنطینه در سال 2020 به معنای فیلم‌های کمتر اما محتوای تلویزیونی با کیفیت‌تر از همیشه بود - بیشتر آن از پلتفرم‌های پخش جریانی به جای پخش تلویزیونی سنتی. با این حال، بسیاری از آن نمایش ها قبلاً در خط لوله قرار داشتند. ما می‌ترسیدیم که تعطیلی‌های اجتناب‌ناپذیر تولید منجر به عرضه‌های کمتری بر

  هشدار: اگرچه ما تمام تلاش خود را برای جلوگیری از خراب کردن چیزهای خیلی مهم انجام داده‌ایم، لطفاً توجه داشته باشید که این فهرست شامل چند مرجع خاص به شما، Midnight Mass، Resident Alien، Post Mortem، Snowpiercer، Lupin، His Dark Materials، و Wellington Paranormal است. دیگران.

  خوشبختانه، در حالی که در واقع برخی از سکسکه ها وجود داشت، ما هنوز تعداد زیادی تلویزیون خارق العاده در دسترس داشتیم تا ذهنمان را از واقعیت تلخ روزانه دور کنیم، از فرنچایزهای تثبیت شده و تازه واردهای عجیب و غریب گرفته تا اقتباس های تخیلی و چندین پیشنهاد خارجی که ثابت شد شگفت انگیز بودند. ضربه های شکست. با پوزش از بسیاری از سریال‌های فوق‌العاده‌ای که در لیست امسال جایی برای آن‌ها نداشتیم، در اینجا ساعت‌های تلویزیونی مورد علاقه ما و ساعت‌های تلویزیونی مورد علاقه ما برای سال 2021، بدون ترتیب خاصی آمده است:

  Alan Tudyk به عنوان یک ستاره بیگانه ای که بر روی زمین تصادف می کند و برای حل قتل ها در emرزیدنت بیگانه/em مجبور می شود.بزرگ کردن / آلن تودیک در نقش بیگانه ای که به زمین می نشیند و به حل قتل می پردازد، در Resident Alien.YouTube/ بازی می کند. SYFY

  Resident Alien

  Geekerati icon Alan Tudyk در بازی Resident Alien نقش یک بیگانه (با نامی غیرقابل تلفظ) را ایفا می کند که به شکل یک پزشک شهر کوچک، هری واندرسپیگل، که درگیر حل قتل ها می شود، نقش می بندد. او انگلیسی را با تماشای Law & Order یاد گرفت، بنابراین حداقل تا حدودی زبانش را پایین می آورد. این درام علمی تخیلی بر اساس کمیک های Dark Horse ساخته شده توسط پیتر هوگان و استیو پارک هاوس ساخته شده است. ماموریت هری این است که نسل بشر را به نفع کره زمین از بین ببرد، اما هر چه زمان بیشتری را در شهر کوچک پاتینس، کلرادو می گذراند، در تصمیم خود دچار تزلزل می شود.

  هری توسط کمک می شود. Asta Twelvetrees (سارا تومکو)، که به او در نشانه های اجتماعی اولیه آموزش می دهد. او توسط پسر جوانی به نام مکس (جودا پرهن)، تنها کسی در شهر که می تواند شکل واقعی هری را ببیند، عذاب می دهد. (تلاش های هری برای کشتن مکس برای محافظت از هویت بیگانه اش به طرز خنده داری بی فایده است، و تمسخر متقابل آنها در نهایت جای خود را به تنش شدید می دهد.) همچنین کلانتر شهر بسیار ناامن، مایک (کوری رینولدز) وجود دارد که اصرار دارد او را سیاه بزرگ خطاب کنند. و معاون طولانی مدت او، لیو (الیزابت بوون)، که بسیار شایستگی بیش از آنچه مایک فکر می کند، دارد. صاحب بار محلی، دارسی (آلیس وترلوند) یک اسکی باز سابق المپیک است که پس از یک مصدومیت پایان کار به خانه بازگشت. او و جولیا (جنا لامیا)، که صاحب سالن بولینگ است، (بیهوده) برای جلب توجه رمانتیک هری رقابت می کنند.

  هدایای طنز تودیک در موفقیت سریال نقش اساسی دارد، اما او با مهارت توسط بقیه حمایت می شود. از بازیگران، و نویسندگان به وضوح عاشق این شخصیت‌های شهر کوچک هستند و کار فوق‌العاده‌ای در استخراج طنز آنها انجام داده‌اند و در عین حال قوس‌های روایی عمیق‌تری را توسعه داده‌اند. امتیازهای جایزه برای فیلم‌های غافلگیرکننده توسط ناتان فیلیون به‌عنوان صدای تله‌پاتیک یک اختاپوس در یک تانک رستوران که با هری صحبت می‌کند - به طور ضمنی گونه‌های مربوطه آنها به هم مرتبط هستند - و لیندا همیلتون در نقش ژنرال مک کالیستر، که زمانی در کودکی یک بشقاب پرنده را دید از آن زمان تاکنون به دنبال اثبات وجود بیگانگان بوده است. یوفولوژیست واقعی، جورجیو آ. تسوکالو، با شهرت بیگانگان باستانی (یا بدنامی که ارزش میم را دارد)، همچنین در فینال S1 در یک همایش بشقاب پرنده ظاهر کوتاهی می کند. Resident Alien یک جواهر کمدی است و من نمی توانم منتظر S2 باشم.

  —جنیفر اوئلت، نویسنده ارشد

  تریلر Star Trek: Lower Decks S2.

  Star Trek: Lower Decks

  دو فصل و Star Trek: به نظر می‌رسد Lower Decks هنوز هم برای افرادی که در ستاره دهه 90 از شیر گرفته شده‌اند، پیشنهادی است که دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید. راهپیمایی نشان می دهد. خب، من را در اردوگاه "دوست دارم" قرار دهید: از میان چهار نمایش Trek که در حال حاضر پخش می‌شوند، Lower Decks به راحتی مورد علاقه من است.

  Lower Decks موفق می‌شود زیرا موضوع خود را از درون و بیرون می‌داند - این یک برنامه است. تفسیرهای بسیار مرجع در نمایش های اصلی، اما همچنین می فهمد که چرا «نسل بعدی»، «فضای اعماق نه» و «ویجر» همگی زمانی که روی همه سیلندرها شلیک می کردند، کار می کردند. یک اپیزود معمولی از فصل دوم مطمئن‌تر خود، همزمان اپیزودهای قدیمی Trek را تقلید می‌کند، در حالی که فقط قسمت‌های محکم تا عالی از Star Trek است، و این باعث می‌شود که آن را به وقفه‌ای تازه از درام شدیداً سریالی (و اغلب خسته‌کننده) Discovery و Picard تبدیل کند.

  —اندرو کانینگهام، گزارشگر ارشد فناوری

  Sean Bean در فصل دوم emSnowpiercer نقش آقای ویلفورد را بازی کرد و به سریال یک شخصیت شرور قانع کننده داد. Enlarge / شان بین در فصل دوم Snowpiercer نقش آقای ویلفورد را بازی کرد و به سریال شخصیت شرور جذابی داد.YouTube/TNT

  Snowpiercer S2

  Snowpiercer  اقتباس تلویزیونی TNT از فیلمی به همین نام در سال ۲۰۱۳ به کارگردانی بونگ جون هو است که درباره بقایای بشریت است که در حال تلاش برای زنده ماندن از عصر یخبندان در داخل قطاری با 1001 واگن است. این قطار توسط یک نجیب زاده حمل و نقل منزوی به نام آقای ویلفورد اداره می شود که مسافران را بر اساس کلاس از هم جدا کرده است و یک نقشه شیطانی برای اطمینان از پایداری زندگی در قطار دارد. داستان این مجموعه تلویزیونی هفت سال پس از فاجعه اقلیمی است که «یخبندان» را تولید کرد.

  دیوید دیگز در نقش آندره لیتون، زندانی در انتهای قطار که درگیر مبارزه‌ای انقلابی علیه آن می‌شود، بازی می‌کند. سلسله مراتب اجتماعی تحمیلی در Snowpiercer. جنیفر کانلی در نقش مسافر درجه یک ملانی کاویل، که صدای قطار، مسئول اطلاعیه‌های عمومی روزانه و عملکرد روان قطار (هم از نظر مکانیکی و هم از نظر اجتماعی) است، همبازی می‌شود.

  ادامه مطلب

  بررسی: شان بین به Snowpiercer یک شخصیت شرور کاریزماتیک می دهد تا گلدان را به هم بزند

  S1 کمی آهسته بود اما برای چند قسمت آخر به سرعت بالا رفت و در پایان به پایان رسید. یک چرخش صخره ای: ظهور مجدد آقای ویلفورد (شان بین)، همراه با دختر احتمالی مرده ملانی، الکس (روآن بلانچارد). خوشبختانه، مشکلات سرعت با S2 حل شده است.

  گریم منسون مجری برنامه و تیم نویسندگانش با رهایی از بار ساختن یک دنیای داستانی پیچیده، به روابط پیچیده، دسیسه‌های سیاسی و تغییرات سیاسی پرداختند. وفاداری هایی که به ناچار با بازگشت غیرمنتظره ویلفورد به وجود آمدند. در نهایت S2 به شان بین تعلق داشت که بازی وی از ویلفورد شخصیت شرور کاریزماتیک و بزرگتر از زندگی (انسان) را به سریال داد که برای بالا بردن خطرات احساسی واقعاً نیاز داشت. او ترکیب مناسبی از زرق و برق سادیستی و ظلم بازیگوش را برای شخصیت به ارمغان می آورد - مسابقه ضرب المثلی در موقعیتی که قبلاً یک موقعیت انفجاری بالقوه بود.

  - جنیفر اوئلت، نویسنده ارشد


  تگ ها:

  technica , 2021 , برنامه , مورد , علاقه , مبارزه , خستگی


  v 15
خبرهای دیگر از بازی