خبر

 • تک بورد - Total War: Rome در تاریخ 29 آوریل یک ریمستر کامل 4K دریافت می کند

  Total War: Rome در تاریخ 29 آوریل یک ریمستر کامل 4K دریافت می کند
  17 روز و 12 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Total War غالباً به عنوان یکی از بهترین استراتژی های جهان شناخته می شود و دلیل خوبی هم دارد: این امر امپراتوری سازی و دیپلماسی را با نبردهای تاکتیکی واقعی و واقعی ترکیب می کند. متأسفانه ، برخی از بازی های قدیمی Total War کمی طولانی تر در دندان گیر می شوند ، و آنها را برای بازیکنان جدیدتر غیرقابل دسترسی می کند - اما این تغییر در تاریخ 29 آوریل ، با انتشار بازی Total War:

  Total War: Rome (از نظر فنی Rome: Total War) اولین بار در سال 2004 منتشر شد و طبق استانداردهای امروزی بسیار قدیمی است. این انیمیشن ها سخت است و شما احتمالاً می توانید تعداد چند ضلعی های مش یک سرباز را در هر دو دست حساب کنید. با این حال ، اگر بتوانید از کنار رنگ نقاشی شده آن عبور کنید ، باز هم یک بازی استراتژیک سرگرم کننده در بازی Total War: Rome پیدا خواهید کرد.

  Remaster به دنبال حفظ تمام موارد ساخته شده است بازی فوق العاده است (از جمله تنظیمات ، واحدها و سبک UI) در حالی که سایر موارد را با استانداردهای جدیدتر بازی های Total War برابر می کند.

  بنابراین ، دقیقاً چه چیزی تغییر می کند؟ گرافیک ، بدیهی است - مدل ها ، انیمیشن ها و بافت ها همه اصلاح می شوند و پشتیبانی از نمایشگرهای 4K اضافه می شود. "اثرات محیطی " مانند ابرهای گرد و غبار و مه گرما نیز به آن اضافه خواهد شد.

  با بهبود کنترل دوربین ، چرخش نقشه ، "بزرگنمایی گسترده تر" روی نقشه کمپین ، کنترل ها در حال افزایش هستند. و اضافات با کیفیت زندگی مانند نشانگرهای دامنه واحد آرچر و یک نقشه تاکتیکی جدید در میدان جنگ.

  اگر همه اینها به اندازه کافی نباشد ، Remaster 16 جناح قابل پخش جدید (برای در مجموع 38) ، همه اینها را می توان از طریق حالت های چند نفره کراس پلت فرم جدید (در Windows ، macOS و Linux) وارد جنگ PvP کرد.

  چند مورد دیگر نیز وجود دارد ، اما ما به شما اجازه می دهیم آنها را برای خودتان کشف کنید. Total War: Rome Remastered 30 دلار هزینه دارد و اکنون برای پیش خرید در دسترس است. اگر قبلاً بازی اصلی را در Steam دارید (دیگر قابل خرید نیست) ، فقط باید نیمی از قیمت را بپردازید ، که مبلغ کل شما را فقط به 15 دلار می رساند.

خبرهای دیگر از بازی