خبر

 • تک بورد - THQ در حال ارائه کلاسیک های یکپارچهسازی با سیستمعامل Titan Quest و Jagged Alliance به صورت رایگان است

  THQ در حال ارائه کلاسیک های یکپارچهسازی با سیستمعامل Titan Quest و Jagged Alliance به صورت رایگان است
  4 روز و 18 ساعت قبل

  Freebies: آیا احساس می کنید در خط نوستالژی قدم می زنید؟ THQ Nordic اینجاست تا به شما در انجام این کار کمک کند. از حالا تا 23 سپتامبر ، ناشر بازی دو کلاسیک یکپارچهسازی با سیستمعامل تاکتیکی RPG Jagged Alliance (به طور خاص نسخه طلایی) و ARPG Titan Quest افسانه ای (نسخه سالگرد) ارائه می دهد.

  برای روشن شدن ، این یک آخر هفته رایگان یا تخفیف شدید نیست. اگر این بازی ها را قبل از پایان تبلیغات دهمین سالگرد THQ به حساب خود اضافه کنید ، آنها برای همیشه متعلق به شما خواهند بود. آنها به طور معمول خیلی گران نیستند ، اما سلام - اگر می توانید چند دلار در خود پس انداز کنید و چند مدل کلاسیک از آن بیرون بیاورید ، چرا سراغ آن نروید؟ فقط چند دقیقه طول می کشد!

  بنابراین ... این بازی ها دقیقاً چیست؟ نسخه سالگرد Titan Quest یک نسخه بازسازی شده در سال 2016 از Titan Quest اصلی است که اولین بار در سال 2006 منتشر شد. می دانید ، زمانی که ما مجبور بودیم بازی های خود را از فروشگاه بخریم. روی دیسک ها ، نه کمتر! آن روزها بود.

  به هر حال ، Anniversary Edition پیشرفت خوبی در بالا بردن TQ برای سیستم های مدرن دارد. این برنامه از رزولوشن های مدرن پشتیبانی می کند (گرافیک ها در غیر این صورت زیاد مورد لمس قرار نگرفته اند) ، سیستم اتصال چند نفره ساده تر است ، ثبات و عملکرد افزایش یافته ، محتوای جدید اضافه شده است ، و پیشرفت های مختلف کیفیت زندگی در آنها وصله شده است. اوه ، و آیا ما اشاره کردیم که از پشتیبانی کامل modding برخوردار است ، به لطف کارگاه Steam؟

  در مجموع ، اگر می خواهید ARPG فانتزی در دوران هلنیستی تنظیم شود ، Titan Quest ارزش وقت شما را دارد. یا اگر چیزی شبیه من هستید ، یک نقطه عقب افتاده به طول یک مایل دارید.

  https://techbord.com THQ در حال ارائه نسخه های کلاسیک یکپارچهسازی با سیستمعامل Titan Quest و Jagged Alliance به صورت رایگان

  نسخه طلایی Jagged Alliance متاسفانه تقریباً به اندازه Titan Quest تغییر نکرده است. جدا از دنباله های مسکونی Jagged Alliance: Deadly Games در بارگیری ، ظاهر و احساس مشابه Jagged Alliance همان چیزی است که در سال 1995 انجام شد. عدم پشتیبانی از وضوح صفحه نمایش مدرن و مشکلات و عجایب مختلف دیگر که انتظار می رود هنگام اجرای یک بازی 20+ساله در 2021 با آنها مواجه شوید.

  با این وجود ، اینجا نمای کلی: در Jagged Alliance ، شما به عنوان یک تیم مزدور بازی می کنید که وظیفه آنها رهایی جزیره متاویرا از کنترل فاسد محقق لوکاس سانتینو ، محقق دیکتاتور است. شما در نبردهای تاکتیکی از بالا به پایین شرکت خواهید کرد و سپس حرکتهای گسترده تر خود را بر روی یک نقشه جهان بزرگ و مبتنی بر شبکه برنامه ریزی خواهید کرد. شما تجهیزات سربازان خود را مدیریت خواهید کرد و مواد مورد نیاز خود را از \ 'درختان Fallow \' جمع آوری می کنید تا درآمد کافی برای ادامه فتح خود را کسب کنید.

  اگر یکی از این آثار کلاسیک را بازی کرده اید قبل از این ، می توانید نظرات خود را در مورد یکی یا هر دو در نظرات زیر بگذارید.

خبرهای دیگر از بازی