techbord.com The Vampire: The Masquerade در حال گرفتن رویال نبرد خود است

برخی از شما به احتمال زیاد (یا حداقل نام آنها را شنیده اید) 2004 RPG Vampire: The Masquerade - Bloodlines شخص اول شخصیتی بدخلق بازی کرده اید. این بازی از نظر فنی تعمیر ناپذیر بود ، اما هنوز هم در طی سالهای گذشته قابل توجه بود. ظاهراً این موفقیت برای توجیه یک دنباله - که قرار است سال آینده آغاز شود - و یک تجربه کاملاً جدید نبرد رویال در همان جهان کافی بوده است.

بله ، درست خواندید: یکی از پدربزرگ های سیم کارتهای مدرن همهجانبه - ژانری آهسته و مشهور - تنظیمات Masquerade را چنان محبوب کرد که به زودی ورود دیگری را در بازار رویال نبرد که قبلاً شلوغ شده است تخم ریزی می کند .

این بازی همین امروز آشکار شده است ، اما هنوز عنوان ندارد. صرف نظر از این ، این یک استودیوی کاملاً جدید سوئدی معروف به Sharkmob در حال توسعه است. به نظر می رسد این تنها بازی است كه آنها در حال حاضر روی آن كار می كنند یا حداقل تنها بازیهایی كه به طور رسمی اعلام كرده اند.

جزئیات مربوط به پروژه بسیار اندك است ، همانطور كه ​​انتظار داشتید این مرحله اولیه (تا نیمه دوم 2021 راه اندازی نمی شود). با این حال ، این به بازیکنان امکان می دهد "سبک بازی [خود را] انتخاب کنند ، به صورت انفرادی یا با هم بروند" و با سایر کاربران و همچنین با یک گروه متخاصم ، شکار خون آشام معروف به "نهاد "

مانند یک رویال نبرد سنتی ، شما در جستجوی سلاح و تجهیزات مانند اسلحه و شمشیر در یک محیط باز (در پشت بام و خیابان های پراگ) سرگردان خواهید بود. با این حال ، شما همچنین می توانید قدرت های خون آشام ماورایی را در اختیار داشته باشید ، دقیقاً مانند Bloodlines اصلی.

باید دید آیا بازی اول Sharkmob از نظر تجاری عملکرد خوبی دارد یا نه. همانطور که قبلاً گفتیم ، ژانر جنگ رویال اکنون به طرز باورنکردنی شلوغ است ، بنابراین این امر کاملاً خطرناک به نظر می رسد ، مخصوصاً برای یک شرکت تازه متولد شده که ممکن است از شکست اولیه جان سالم به در ببرد یا نه.

هنوز ، ما برایشان بهترین آرزوها را دارم. شاید نبرد رویال کمی زیاد باشد ، اما جادوی خون آشام بدون شک روشی عالی برای قرار دادن چرخش جالب در این ژانر است و ما مشتاقانه منتظریم آن را برای خود امتحان کنیم.

The Vampire: The Masquerade در حال گرفتن رویال نبرد خود است
gaming/the-vampire-the-masquerade-در-حال-گرفتن-رویال-نبرد-خود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
techbord.com از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.