خبر

 • تک بورد - The Legend of Zelda: Breath of the Wild با کیفیت 8K با ردیابی اشعه بسیار جذاب است

  The Legend of Zelda: Breath of the Wild با کیفیت 8K با ردیابی اشعه بسیار جذاب است
  8 روز و 10 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: بیش از هر چیز ، نمایشی مانند این پتانسیل بازی مانند Breath of the Wild با فناوری پیشرفته اعمال شده را نشان می دهد. شاید روزی نینتندو نسخه ریمستر شده بازی را روی ماشین آینده که به این سطح سیالیت نزدیک می شود ، منتشر کند.

  حتی اکنون ، بیش از چهار سال پس از عرضه ، The Legend of Zelda: Breath of the Wild (BOTW) همچنان یکی از چشمگیرترین بازی های Nintendo Switch است. همانطور که قبلاً نیز دیده ایم ، هنگامی که از محدودیت های سوئیچ با قدرت متوسط ​​عبور می کنید ، این بازی توانایی بالایی دارد.

  این واقعیت با مجوز دیجیتال رویاها بار دیگر به نمایش در می آید. کانال YouTube نمایش خیره کننده ای از بازی با رزولوشن 8K با ردیابی اشعه را ارائه داده است. شما می پرسید این جادوگری چگونه امکان پذیر است؟

  Digital Dreams از نسخه Wii U BOTW و یک شبیه ساز به نام Cemu برای انجام بازی روی رایانه استفاده می کند.

  همانطور که احتمال می دادید ، سخت افزار قدرتمندی نیز برای بدست آوردن این سطح آب نبات مورد نیاز است. سیستم آزمایشی که این فیلم در آن ضبط شده شامل AMD Ryzen 9 3900X ، Asus TUF RTX 3090 و 32 GB حافظه Corsair Vengeance است.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن موارد هوشمندانه ، خنده دار یا موارد جالب دیگری را به اشتراک می گذاریم. از اطراف وب.

خبرهای دیگر از بازی