خبر

 • تک بورد - Tetris Beat تصویری تازه از یک کلاسیک جاودانه را ارائه می دهد

  Tetris Beat تصویری تازه از یک کلاسیک جاودانه را ارائه می دهد
  29 روز و 12 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: پس از بیش از 37 سال ، تتریس همچنان خود را دوباره اختراع می کند و همچنان یکی از محبوب ترین بازی های پازل در جهان است. Tetris Beat گیم پلی جدید و موسیقی اصلی را با حفظ عناصر تجربه تتریس کلاسیک و گاهی خشم آور ارائه می دهد.

  انحصاری Apple Arcade ، Tetris Beat ، به یکی از محبوب ترین و موفق ترین معماهای بازی ، جان تازه ای می بخشد. این بازی یک تجربه تتریس مبتنی بر ریتم را به بازیکنان جدید و همچنین حالت کلاسیک تتریس را برای علاقه مندان طولانی مدت تتریس ارائه می دهد. این بازی شامل 18 آهنگ است که منحصراً برای حالتهای جدید بازی Tetris Beat ایجاد شده است. نام واقعی بلوک های تتریس) فقط به موسیقی.

  کلارک و تیمش از سبک بازی منحصر به فرد این ویدیوهای تتریس مبتنی بر موسیقی استفاده کردند تا تجربه ای کاملاً جدید ایجاد کنند. Tetris Beat سه حالت بازی Drop ، Tap و Marathon را ارائه می دهد. در Drop بازیکنان Tetriminos خود را به ضرب آهنگ موسیقی می چرخانند تا در تلاش برای ایجاد زنجیره های ترکیبی بزرگ و حتی امتیازهای بزرگتر باشند. حالت ضربه زدن به بازیکنان می خواهد تا به صورت استراتژیک قطعات را انتخاب کرده و به سرعت موسیقی اصلی بازی ضربه بزنند. حالت ماراتن ، قابل تشخیص ترین حالت از سه حالت ، دسترسی به گیم پلی کلاسیک Tetris را فراهم می کند.

  Apple Arcade یک سرویس بازی مبتنی بر اشتراک است که دسترسی به بیش از 200 بازی را در iPhone ، iPad ، Mac و Apple فراهم می کند. تلویزیون 5 دلار در ماه توسعه دهنده Tetris Beat N3twork تعدادی بازی از طریق این سرویس ارائه می دهد ، از جمله نسخه اصلی بازی Tetris.

  موسیقی متن اصلی Tetris Beat توسط ترکیبی از هنرمندان EDM ، پاپ و هیپ هاپ در سراسر جهان ارائه شده است. به علاوه بر 18 عنوان اصلی ، Tetris Beat هر ماه آهنگهای اصلی جدیدی را ارائه می دهد و فهرست اصلی و فهرست هنرمندان خود را در حال حاضر گسترش می دهد. این افزودن موسیقی جدید به منظور ایجاد چالش های در حال پیشرفت و پخش مجدد برای بازیکنان است.

خبرهای دیگر از بازی