خبر

 • تک بورد - Terraria بیش از 10 سال پس از راه اندازی پشتیبانی از حالت Steam Workshop را دریافت می کند

  Terraria بیش از 10 سال پس از راه اندازی پشتیبانی از حالت Steam Workshop را دریافت می کند
  25 روز و 18 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: Steam به دلایل زیادی مورد علاقه قرار گرفته است ، اما پشتیبانی داخلی آن از حالت کاربری کاربر از طریق سیستم Workshop بسیار در آن لیست قرار دارد. تعدیل بازی های مورد علاقه شما را سریع و کارآمد می کند ، گرچه برخی از عناوین معروف مانند Terraria تاکنون در برابر اجرای آن مقاومت کرده اند. با این حال ، بعد از بیش از 10 سال توسعه ، سرانجام کنکوری مانند Minecraft سرانجام پشتیبانی کارگاه ر

  پشتیبانی در کنار آخرین وصله Terraria امروز راه اندازی شده است: نسخه 1.4.2. این وصله شامل هیچ گونه پیشرفت یا محتوای اضافی دیگری نیست که به یاد داشته باشید (به غیر از رفع اشکالات) ، بنابراین تصور می کنید که اجرای کارگاه بازی بیشتر اوقات برنامه نویسان را به خود اختصاص داده است.

  اما این چیز بدی نیست. همانطور که توسعه دهنده Re-Logic در اطلاعیه رسمی کارگاه خود می گوید ، این به روزرسانی راهی آسان برای ایجاد و نمایش انرژی خلاقانه خود به کل پایگاه پخش به سازندگان می دهد. شما هیچگونه تعمیر اساسی گسترده ای را در کارگاه Terraria پیدا نخواهید کرد (اگرچه هنوز هم باید خارج از Steam تهیه شود). در حال حاضر ، Re-Logic فقط از دو گروه محتوای کارگاه پشتیبانی می کند: آپلودهای جهانی و بسته های منابع.

  https://techbord.com Terraria بیش از 10 سال پس از راه اندازی پشتیبانی از حالت Steam Workshop را دریافت می کند

  آپلودهای جهانی همان چیزی است که به نظر می رسد - کپی از دنیای هر کاربر خاص . شاید کسی خانه شگفت انگیزی ساخته باشد که می خواهد با سایر کاربران به اشتراک بگذارد ، یا شاید فقط یک غار خنک و طبیعی تخم ریزی کرده باشد. صرف نظر از این ، آپلودهای جهانی بهترین راه برای نشان دادن خاموش کردن موارد است.

  Resource Packs حالت های مناسبی هستند ، اگرچه تغییراتی که ایجاد می کنند بیشتر از نظر زیبایی و کاربردی نیستند. شما می توانید بسته های بافت ، بسته های موسیقی و بسته های زبان را از طریق کارگاه آموزشی Terraria بارگذاری کنید ، به شما امکان می دهد موسیقی ، گفتگوی NPC یا شکل و ظاهر بازی را به دلخواه تغییر دهید. اگر از کیفیت یا تنوع گزینه های موجود زبان Terraria ناراضی هستید ، می توانید ترجمه های مناسبی از بازی را انجام دهید.

  Re-Logic شرح مختصری از کارگاه جدید خود را در پست اعلامیه ، بنابراین اگر می خواهید به دنیای اصلاح Terraria بروید ، این مکان خوبی برای شروع است.

خبرهای دیگر از بازی