خبر

 • تک بورد - Tencent موافقت می کند توسعه دهنده انگلیسی Sumo Digital را به مبلغ 1.27 میلیارد دلار خریداری کند

  Tencent موافقت می کند توسعه دهنده انگلیسی Sumo Digital را به مبلغ 1.27 میلیارد دلار خریداری کند
  16 روز و 14 ساعت قبل

  چرا مهم است: Tencent به عنوان نمونه کار خود را با سرعت بالایی از اواخر در حال رشد است و این هفته تنها با خریداری توسعه دهنده بازی های ویدیویی بریتانیایی Sumo Digital ادامه می یابد. مجمع فناوری چینی برای هر سهم سومو 513 پنس پول نقد پرداخت خواهد کرد که 43 درصد افزایش نسبت به قیمت بسته شدن سومو در 35 ژوئن در 16 ژوئیه است. در مجموع ، ارزش این معامله 1.27 میلیارد دلار است.

  سومو در سال 2003 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون عناوین دائمی را ارائه داده است. بازی های قابل توجهی که توسط Sumo توسعه داده شده اند ، Forza Horizon 2 ، LittleBigPlanet 3 ، Hitman و Hitman 2 و Crackdown 3 ، فقط چند مورد را نام ببرید.

  کارل کیورز ، یکی از بنیانگذاران اصلی ، فرصت کار را گفت با Tencent یکی است که آنها فقط نمی توانند از دست بدهند. کاورز اضافه کرد: "این ابعاد دیگری به سومو می آورد ، فرصت هایی را برای ما ایجاد می کند که بتوانیم مهر واقعی خود را در این صنعت شگفت انگیز وارد کنیم ، از راه هایی که قبلاً از دسترس خارج شده بودند."

   https://techbord.com Tencent موافقت می کند توسعه دهنده انگلیسی Sumo Digital را به مبلغ 1.27 میلیارد دلار بخرد

  همانطور که گفته شد ، Tencent اخیراً بسیار شلوغ بوده است . در اواخر سال گذشته ، این شرکت تلاش کرد سایت های جریان بازی های ویدیویی Huya و DouYu را ادغام کند ، اما این برنامه ها به دلیل نگرانی های ضد انحصار اخیراً توسط تنظیم کنندگان بازار چین ساقط شد. Tencent در اوایل سال جاری نیز با پلیس چین همکاری کرد تا به یک عملیات گسترده تقلب بازی ویدیویی کمک کند.

  سومو تنها سازنده بازی های ویدیویی بریتانیایی نیست که اخیراً دست خود را تغییر داده است. در ماه دسامبر ، EA اعلام کرد قصد دارد Codemasters را با مبلغ 1.2 میلیارد دلار افزایش دهد.

  اعتبار تصویر: تینگشو وانگ ، رویترز

خبرهای دیگر از بازی