techbord.com Tencent با ادغام غول های جریان بازی چین Huya و DouYu برنده می شود

چرا مهم است: گزارش می شود که هویا با خرید رقیب چینی پخش جریان بازی DouYu موافقت کرده است. ادغام جدید باعث می شود که این دو شرکت کاربران را با هم ترکیب کنند و هزینه های بازاریابی را کاهش دهند که در غیر این صورت اختصاص یافتن سلطه بازار بر یکدیگر بود. در این معامله Tencent به سهامدار عمده شرکت جدید تبدیل خواهد شد.

Tencent در حال حاضر سهام هر دو شرکت Huya و DouYu را در اختیار دارد و پس از تشکیل شرکت جدید تقریباً 68 درصد سهام رای گیری دارد. سهامداران Huya و DouYu پس از ادغام ، سهام کاملاً رقیق شده شرکتهای ترکیبی را بدست می آورند ، در حالیکه در نیمه اول سال 202 معامله از نظر قانونی از سوی توافق نامه تصویب می شود ، چن Shaojie از DouYu و دونگ Rongjie مدیر عامل Huya مدیر عامل شرکت های مشترک خواهند شد.

Tencent علاوه بر این اجازه می دهد تا پلت فرم پخش بازی خود ، Penguin e-Sports ، در اکوسیستم Huya که اخیراً ادغام شده است ، ادغام شود. این شرکت 500 میلیون دلار غرامت فروش این محصول را دریافت خواهد كرد.

انتظار می رود آژانس جدید به دلیل تعداد زیاد کاربران ، بر بازار چین تسلط داشته باشد. قبل از تلفیق اشتراک های موازی ، بیش از 300 میلیون کاربر فعال ماهانه خواهد داشت. همانطور که در گزارش سه ماهه خود ذکر شده ، DouYu در حال حاضر حدود 158.1 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد ، در حالی که Huya 151 میلیون کاربر فعال دارد. با ترکیب این دو شرکت در حال حاضر بیش از 50 درصد از پایگاه کاربران جریان بازی چینی را تشکیل می دهند.

انتظار می رود این ادغام به Tencent کمک کند تا کنترل بیشتری بر زنجیره ارزش داشته باشد. این شرکت در حال حاضر ناشر پیشرو بازی های ویدیویی در کشور است. این شرکت همچنین در شرکت های اصلی بازی در اروپا ، آسیا و ایالات متحده سهام دارد. این موارد شامل Activision Blizzard ، Ubisoft ، Epic و Grinding Gear Games است.

تسلط بر صنعت بازی های پخش جریانی مستقیم به شرکت امکان می دهد درآمد بیشتری از ورزش داشته باشد و مخاطبان بیشتری را برای توزیع عناوین خود کسب کند.

Tencent در شرکت های اصلی بازی در اروپا ، آسیا و ایالات متحده سهام دارد. تصویر: CNN

تخمین زده می شود سال گذشته صنعت بازیهای جریان مستقیم چینی بیش از 1.6 میلیارد دلار درآمد سالانه داشته باشد. این بر اساس داده های جمع آوری شده توسط Statista است. با این اوصاف ، مبلغ قابل توجهی از بودجه صرف خرید کاربران جدید می شود. پخش کننده های ستاره وظیفه جذب تعداد زیادی از کاربران را به سیستم عامل های بازی بر عهده دارند و ناشران معمولاً مبالغ هنگفتی را برای داشتن آنها در سایت های پخش خود می پردازند. در نتیجه ، جنگ های مناقصه یک اتفاق معمول است. این همکاری جدید مشکلات پیرامونی را برطرف خواهد کرد.

پیمان Huya - DouYu در حالی صورت می گیرد که دولت ایالات متحده به طور فعالانه در حال بررسی دقیق شرکت های فن آوری چینی برای استفاده بیش از حد از رقابت و شیوه های مشکوک به اشتراک گذاری داده ها است. مقامات قبلاً برنامه Tencent’s WeChat را هدف قرار داده اند. این در حالی است که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده به دنبال ممنوع کردن برنامه های محبوب رسانه های اجتماعی ساخته شده توسط شرکت های چینی است.

بیشترین سود برای Huya و DouYu این است که در حالی که آنها به ترتیب در بورس اوراق بهادار نیویورک و Nasdaq ذکر شده اند ، دسترسی آنها تا حد زیادی به چین محدود شده است.

اعتبار اصلی: بلومبرگ

Tencent با ادغام غول های جریان بازی چین Huya و DouYu برنده می شود
gaming/tencent-با-ادغام-غول-های-جریان-بازی-چین-huya-و-douyu-برنده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.