خبر

 • تک بورد - Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder 's Revenge نامه ای عاشقانه به نزاع بازی های دهه 80 است

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder 's Revenge نامه ای عاشقانه به نزاع بازی های دهه 80 است
  2 روز و 23 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: از انیمیشن مقدماتی و هنر پیکسل گرفته تا سبک مبارزه و مکانیک ، همه چیز درباره Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge به نظر می رسد. این از شرکتهای سازنده است که Streets of Rage 4 ، یک جنگنده بازگشتی اخیر با امتیاز خوب در Metacritic را ایجاد کرده است ، به این معنی که آنها احتمالاً مجبور هستند برای پیچاندن این مورد تلاش خود را انجام دهند.

  سازنده و ناشر بازی های ویدیویی فرانسوی ، Dotemu در حال کار بر روی یک نزاع مشترک همکاری با سوخت نوستالژی بر اساس لاک پشت های نینجا (TNMT) است که باید بلافاصله برای بچه های دهه 80 احساس آشنایی کند.

  در Teenage Mutant لاک پشت های نینجا: انتقام خردکن ، گیمرها در تلاش برای کاهش سرعت Bebop و Rocksteady در حمایت از Krang و Shredder ، نقش یکی از چهار قهرمان - لئوناردو ، دوناتلو ، رافائل یا میکل آنژ را بر عهده خواهند گرفت.

  The این بازی که با همکاری Tribute Games در حال ساخت است ، به نظر می رسد مانند یک بازی اصلی TMNT از سال 1989 و دنباله آن ، TNMT: Turtles in Time ، که چند سال بعد افت کرد و در نهایت به Super Nintendo منتقل شد.

  دوتمو گفت که این بازی بازیکنان را به گشت و گذار در مکانهای نمادین TMNT از جمله فاضلاب ها و بخشهای شهر نیویورک و البته Dimension X. Heck ، آنها حتی به Mike Patton of Faith دیگر شهرت نمی دهند تا آهنگ برجسته لاک پشت ها را پوشش دهید. بسیار جالب است.

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge هنوز تاریخ انتشار ندارد اما می توانید آن را در Steam به لیست خواسته های خود اضافه کنید. به ما گفته شده که به کنسول ها نیز می رسد.

خبرهای دیگر از بازی