خبر

 • تک بورد - Teardown PlayFate iFixit نشان می دهد که میل لنگ دارای قدرت مغناطیسی است و نباید فرسوده شود

  Teardown PlayFate iFixit نشان می دهد که میل لنگ دارای قدرت مغناطیسی است و نباید فرسوده شود
  3 روز و 17 ساعت قبل

  این هفته ، iFixit قابلیت بازبینی Playdate را بررسی کرد - کنسول دستی یکپارچهسازی با سیستمعامل آینده از Panic. به طور کلی به نظر می رسد یک ماشین نسبتاً قابل تعمیر است که دارای شگفتی های زیبا در داخل است. iFixit در بررسی خود نیتپیک هایی را بیان کرد اما مسائل جدی نداشت. پس از جدا شدن و مونتاژ مجدد ، هنوز کار می کند.

  iFixit اذعان می کند که مقیاس درجه بندی آن برای Playdate مناسب نیست و آن را به عنوان یک دسته بندی برای خود انتخاب می کند ، اما با این وجود به آن شش از 10 داده است ، که تعمیر آن به 10 معنی می دهد. برخی از نکات مثبت اصلی این است که می توانید با پیچ گوشتی های معمولی سر تخت و فیلیپس وارد دستگاه شوید و برداشتن باتری کار سختی نیست. اشکالات اصلی این است که نمی توان کنترل ها را به صورت جداگانه عوض کرد و Panic پورت USB-C را به برد اصلی لحیم کرد.

  بزرگترین شگفت انگیز iFixit شگفت انگیز این است که یکی از Playdate ویژگی های تعیین کننده ، میل لنگ ، احتمالاً از بین نمی رود یا کاهش نمی یابد ، به این معنی که کاربران احتمالاً در نهایت با مشکلاتی مانند رانش مرتبط با کنترلر DualSense پلی استیشن 5 یا JoyCons نینتندو سوییچ مواجه نخواهند شد.

  https://techbord.com اشک ریختن PlayDate iFixit نشان می دهد یک میل لنگ دارای قدرت مغناطیسی است که نباید آن را بپوشید out

  iFixit با چرخاندن آهنربای استوانه ای که با سنسور تماس می گیرد ، کار می کند. طبق iFixit ، این یک طراحی ساده و زیبا است ، بدون برف پاک کن ، فنر و سطحی برای فرسوده شدن. پوسته بیرونی به همین دلیل ، تعویض صفحه نمایش به احتمال زیاد به معنای تعویض کل آن قسمت از محفظه است. "احتمالاً گران نیست ، اما ایده آل نیست ، " iFixit نوشت. جک هدفون مدولار است. iFixit همچنین می نویسد که باتری را می توان به راحتی با یک موچین جدا کرد.

  https://techbord.com Teardown iFixit's Playdate نشان می دهد که دارای نیروی مغناطیسی است و نباید خراب شود

  Playdate حمل و نقل خود را تا اواخر سال جاری آغاز نمی کند ، اما کل دسته اولیه 20،000 واحد فروخته شد چند دقیقه بعد از افزایش پیش سفارشات در ماه گذشته. Panic وعده Playdates بیشتری در سال 2022 می دهد.

  با 179 دلار ، این سیستم دارای 24 بازی است که به صورت هفتگی بدون هیچ هزینه اضافی اجرا می شود. Panic در نظر دارد SDK را به صورت رایگان منتشر کند تا هر کسی بتواند برای آن بازی بسازد. و بله ، شخصی قبلاً Doom را روی آن اجرا کرده است.

  اعتبار همه تصاویر iFixit

خبرهای دیگر از بازی