خبر

 • تک بورد - Team Fortress 2 فقط با 150،000 بازیکن در Steam به اوج رسید ، که یک رکورد جدید است

  Team Fortress 2 فقط با 150،000 بازیکن در Steam به اوج رسید ، که یک رکورد جدید است
  7 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ عصر روز جمعه تیم Fortress 2 دارای 151،253 بازیکن همزمان در Steam بود. پس از چند ساعت شناور شدن در حدود علامت 150k ، در روز شنبه تا حدود 130k خنک شد ، قبل از اینکه شب گذشته به 150k برسد. چیزهای کاملاً چشمگیر برای یک بازی 14 ساله.

  TF2 نیازی به معرفی ندارد ، مگر اینکه شاید یک گیمر خیلی جوان باشد که آن را در روزهای اوج خود تجربه کرده باشد. خوب ، اگر این شما هستید ، اکنون فرصت شماست: به رنسانس TF2 خوش آمدید. (مورد ذکر شده: بخوانید که چگونه ما در سال 2011 با شور و نشاط زیادی اعلام کردیم ، TF2 آزادانه بازی می کند ، یک پیشگام واقعی).

  بزرگترین مشکل TF2 همیشه ربات ها و پاسخ به خودآموزان بوده است. تبریک (زیر) بابت اعلام 150k این است که بخش قابل توجهی از 150k بازیکن واقعی نیستند. به اندازه کافی منصفانه ، بسیاری از مردم به دلیل ربات ها بازی را رها می کنند و هنوز در مورد آن ترش هستند. اما اوج محبوبیت بازی به دلیل ربات های بیشتر نیست ، در واقع عکس این است ...

  TF2 در حال حاضر برای اولین بار 150K بازیکن همزمان در Steam دارد https://t.co/ dpQogcKYtp

  - Pavel Djundik (thexpaw) 25 ژوئن 2021

  چهارشنبه شب ، Valve بازی را با برخی محصولات جدید لوازم آرایشی و برخی از اقدامات جدی برای مقابله با ربات به روز کرد. قله های اخیر را احتمالاً می توان به بازیکنانی نسبت داد که می خواهند بررسی کنند رباتها از بین رفته اند یا نه.

  به نظر می رسد که این حکم مثبت است ، تعداد ربات ها بسیار کاهش یافته است. اگرچه اگر به دنبال آنها بگردید ، هنوز می توانید برخی از سرورها را با نسبت انسان به روبات مشابه سیاره مریخ پیدا کنید.

  TF2 احتمالاً این سطوح محبوبیت را برای همیشه حفظ نخواهد کرد ، قبل از آن نزدیک به 150 کیلوگرم به اوج خود رسید و سپس دوباره به پایین سقوط کرد و به 100k میانگین رسید. میزان تماشای Twitch آن در سال گذشته بیشتر مرده است ، به این معنی که در حال حاضر بازی بازیکنان جدیدی را جذب نمی کند. اما این همیشه مستعد تغییر است.

خبرهای دیگر از بازی