خبر

 • تک بورد - Take-Two Interactive در حال مذاکره برای به دست آوردن Codemasters است

  Take-Two Interactive در حال مذاکره برای به دست آوردن Codemasters است
  چند ثانیه قبل

  توسعه دهنده و ناشر بازی های ویدیویی انگلیس در سال 1986 توسط برادران دیوید و ریچارد دارلینگ تاسیس شد و از آن زمان تاکنون جریان مداوم محتوایی را ارائه داده است. بسیاری از کارهای اولیه این شرکت شبیه ساز ، بازی های ورزشی و اتومبیلرانی بود ، موضوعی که در طول سال ها همچنان ادامه داشت ، همانطور که توسط پیشنهادهای جدیدتری مانند Dirt و F1 مشخص شد.

  Take-Two Interactive تأیید کرده است که اخیراً پیشنهادی را برای خرید Codemasters ارسال کرده است.

  Take-Two ، که مالک Rockstar Games و 2K است ، سومین شرکت بازی سازی با معامله عمومی (در قاره آمریکا) است. و اروپا) پشت Activision Blizzard و Electronic Arts. این شرکت گفت که مایل است تقریباً 6.40 دلار برای هر سهم Codemasters پرداخت کند ، که تقریباً 1.58 دلار به صورت نقدی و 4.82 دلار به ازای هر سهم در سهام Take-Two دارد. طبق گفته VentureBeat ، ارزش کل معامله 973.8 میلیون دلار خواهد بود.

  https://techbord.com نگاه کنید- Two Interactive در حال مذاکره برای به دست آوردن Codemasters

  است که لازم به تکرار است که پیشنهاد پیشنهادی محکم نیست و معامله هنوز ممکن است به نتیجه برسد. از هم اکنون ، این امر منوط به تکمیل دقت و تأیید هیئت مدیره از Take-Two است.

  مدیر عامل شرکت Take-Two ، اشتراوس زلنیک در تماس تلفنی اخیر گفت که اخیراً در مورد ادغام ها شتاب زیادی ایجاد شده است. و خریدها در فضا ، به ویژه با اشاره به خرید مایکروسافت از بتسدا.

  "شما فقط به دلیل گرما در اطراف این گروه و سرمایه ای که توسط شرکت های بزرگ در حال استفاده است ، ادامه فعالیت M&A را مشاهده خواهید کرد. ، "زلنیک گفت. "ما تقریباً 2.4 میلیارد دلار پول نقد داریم. ما هیچ بدهی نداریم ما مشتاق هستیم که تجارت خود را به صورت تهاجمی بسازیم. " rafapress ، OleksandrShnuryk

خبرهای دیگر از بازی