خبر

 • تک بورد - Sweet Tooth کرایه پس از آخرالزمانی امیدوار کننده است - اما مواظب احساسات Walking Dead آن باشید

  Sweet Tooth کرایه پس از آخرالزمانی امیدوار کننده است - اما مواظب احساسات Walking Dead آن باشید
  8 روز و 15 ساعت قبل

  این سبک است (قدیمی است) اما شامل ماسک ، مرگ ناشی از بیماری و انسانها نسبت به یکدیگر است.
  سری جدید فانتزی Netflix ، Sweet Tooth ، ابتدا مانند یک نسخه کاملاً خیالی از سال 2020 به نظر می رسد. یک بیماری که به زبان عامیانه به آن گفته می شود بیماران در حالی که زیرساخت های طاقت فرسایی دارند ، به سرعت در بین انسان ها گسترش می یابند ، زندگی روزمره را متوقف می کنند و تعداد بدن را افزایش می دهند. وقتی ا

  تریلر فیلم Sweet Tooth.

  این فاجعه حتی در حد COVID-19 قابل مهار نیست. هیچ درمانی یا واکسیناسیون کشف نشده است ، بنابراین اکثر انسان ها تصمیم می گیرند که به صورت جداگانه یا به صورت فردی یا به عنوان یک گروه عاری از بیماری زندگی کنند. این عقب نشینی به طبیعت اجازه داده است تا اساساً به جای خلأ برسد - حیواناتی که قبلاً فقط در باغ وحش آزاد دیده می شدند و مناظر به طور کامل رشد می کنند تا آنچه که جامعه قبلاً از بین برده بود برای منابع دوباره پر کنند.

  اوه ، و در دندان شیرین ، به نظر می رسد نسل بعدی بچه ها شامل افراد نیمه حیوان / نیمه انسان به نام هیبریدها باشد. نسبت ستون A به ستون B متفاوت است - بعضی صحبت می کنند ، بعضی تغییر نمی دهند. بسیاری شبیه بچه های سنتی با ویژگی های حیوانات کوچک هستند. همه توانایی هایی مانند افزایش شنوایی یا بویایی را حفظ می کنند - اما به نظر می رسد هیچ کس به طور قطعی چیزی نمی داند. چرا این تکامل اتفاق افتاد؟ چند نفر هستند؟ و ، مهمترین ، چه چیزی باعث می شود هیبریدها در برابر بیمار ایمن شوند؟ در برابر این رمز و راز ، برخی از بخشهای این دنیای جدید به هیبریدها به عنوان تحول امیدوار کننده بشریت نگاه می کنند ، گروهی از افراد جامعه باید از آنها محافظت کرده و به پیشرفت آنها کمک کنند. گرچه دیگران هیبریدها را مانعی برای عبور بشریت از انسان و بازگشت به حالت طبیعی می دانند. به طور خاص ، مصونیت هیبریدها نسبت به بیمارها در مورد این دنیای جدید کنجکاو است که آیا می توان DNA آنها را برای درمان یا پیشگیری برداشت کرد. در یک کابین یلوستون منزوی با پدرش زندگی آرامی داشت تا اینکه خوب ، احتمالاً می توانید ببینید که کجا هدایت می شود. خوشبختانه ، این پیش بینی باعث می شود که سفر پیش رو کمتر سرگرم کننده باشد.

  پوزخند ، ناراحتی ، دوباره پوزخند و در کل ، او با افراد زیادی با انگیزه های ناشناخته روبرو خواهد شد که ممکن است مرگ او را بخواهند و یا ممکن است با او شریک زندگی شود تا به یک خانواده پیدا شود. من قسمت بزرگی از سریال را با یک خواهر و برادر نوجوان تماشا کردم و نیازی به گفتن نیست که آنها قادر به فراخوانی بسیاری از پیچ و تابهای قسمت جداگانه بودند. Sweet Tooth بسیاری از مناطق فیلم و تلویزیون فرسوده را پوشش می دهد ، اما اگر شما علاقه مند به بسیاری از ماجراهای قدیمی بچه ها در برابر جهان باشید (از The Goonies به هری پاتر).

  تبلیغات

  گفته شد ، من از رویکرد منحصر به فرد سریال نسبت به برخی جنبه های مشترک ژانرهای متقاطع آن (ماجراجویی بچه ها ، پس از آخرالزمان) سرگرم شدم. هنگامی که گاس و اولین هم حزب جدید او (یک بازیکن سابق فوتبال تبدیل به شکارچی / قاتلی به نام تامی جپارد ، یا همان مرد بزرگ) به ناچار با یک گروه نظامی شده از افراد روبرو می شوند ، آن جامعه پر از دانش آموز سابق یا تفنگداران دریایی نیست. در عوض ، این ارتش آماتور تاکتیک های خود را آموخت زیرا آنها قبلاً یک گروه فداکار از دوستان بودند که بازی هایی مانند Overwatch یا Halo را انجام می دادند. و دانشمندانی که باقی مانده اند و باید این بیماری را مرتب کنند ، مزاحم آزمایشگاه دولت سابق نیستند. آنها قبلاً ارائه دهنده مراقبت های پزشکی قدیمی بودند. آنها بسیار همچنان با آسیب دیدگی تماشا می کنند که تماشای این بیماران مبتلا به بیماری رو به وخامت است زیرا این دنیای جدید از آنها می خواهد قدم بردارند و رهبری کنند ، بنابراین این اسناد انسانیت خود را در درایت دارند نه اینکه فقط با برخی از "کارها برای منافع بیشتر" کار کنند "ذهنیت.

  خواندن بیشتر The Walking Dead اکنون جایی است که مغزها را می خورند ، استفاده نمی کنند. برخی از این موارد IRL در 16 ماه گذشته بارها و بارها ، این نمایش به من بازگشت زمانی که من پیاده روی The Walking Dead را دنبال می کردم ، که بعد از ساعت ها و ساعت ها ناامیدی کاملا تماشا می کردم. مانند TWD ، Sweet Tooth قهرمانان ما چرخه هایی را پشت سر می گذارد که در آن ها با گروههای مختلفی از مردم روبرو می شوند که در ابتدا به نظر می رسد خوب و مفید هستند و بعداً نشان می دهند که چیز دیگری هستند ، اغلب با نتایج غم انگیز. (چه زمانی افراد در تلویزیون و فیلم می فهمند که ممکن است مکانی ترسناک و خطرناک تر از محله های حومه ای با حصار سفید کشیده شده وجود نداشته باشد؟ آه.) در شباهت برجسته مغز زامبی دیگر ، افراد بد (چه بیماری باشد ، چه به نظر می رسد که حداقل در این هشت قسمت اول اغلب یک شخص دیوانه جدا شده باشد)

  علی رغم آن ، دندان شیرین هرگز به طور کامل به ویرانی پورنو یا پوچ گرایی نمی پردازد. بیشتر به دلیل شکل اصلی آن است. برخلاف Rick Grimes (مردگان متحرک) ، ژوئن (داستان دستیار) ، یا بسیاری از شخصیت های دیگر موجود در یک واقعیت جدید آخرالزمانی ، گاس هنوز کودک است. دنیا او را در انتظار بدترین چیز در تمام مدت شکست نداده است ، و خوش بینی و تعجب عمومی او باعث می شود که این داستان به رغم تعداد زیادی مشت در روده ، به اندازه کافی سبک باشد. کمیک منبع Sweet Tooth در سال 2013 پیچیده شد و تولید این مجموعه Netflix مدت ها قبل از شروع کار COVID-19 آغاز شد. تیم خلاق قبلاً تصمیماتی گرفته بودند تا میزان خلوص و کم لطفی مواد اصلی را کاهش دهند و مزایای این گزینه ها فقط با توجه بینندگان متناسب با نمایش در تابستان 2021 بیشتر می شود.

  تبلیغات

  من دارم هنوز به طور فعال به دنبال هر فرهنگ پاپ مرتبط با همه گیری نیست. شاید سرانجام اشتهای من برای آن تغییر کند ، اگرچه بیایید در عرض یک دهه دوباره این مورد را مرور کنیم. اما با توجه به چگونگی فراگیر شدن این وضعیت جهانی مداوم ، مطمئناً نمی توانید مقداری از آن را مصرف کنید ، حتی به طور تصادفی. برای من ، مواردی که تاکنون کار کرده اند در زیر ناملایمات ، هرج و مرج و فاجعه تا حدی خوش بینی یا امید داشته اند. به عنوان مثال قسمت ریزوتو How to With John Wilson ، شامل فروشگاه های مواد غذایی بیش از حد و صحنه های بیمارستان ها است ، اما با تأکید بر نیاز ما به تعامل انسانی و ارزش فوق العاده تازه ای که در آن به وجود آمده است ، پایان می یابد.

  سطح ، دندان شیرین در مورد همه گیر نیست. این نمایش ویژه نوجوانان است و در مورد چکشاندن یک ایده اصلی در مورد نقش بشریت در تخریب سیاره ما از طریق تغییر آب و هوا و عطش سیری ناپذیر برای چیزهای ظریف تر نیست. با این حال ، در طرح این سریال به طور برجسته یک همه گیری جهانی وجود دارد ، و فکر کردن از طریق لنز این هشت قسمت غیرممکن است. سرانجام ، Sweet Tooth در میان تاریکی بیماری به چند پیام مثبت اشاره می کند.

  اول ، احمق جوانترین نسل نباشید. ما هنوز نمی دانیم که این امر چه تاثیری روی آنها خواهد گذاشت و آنها آینده هستند که این آشفتگی را باز می کنند و از تأثیر ماندگار آن می روند. بعلاوه ، هل دادن به جلو مستلزم گسترش مهربانی با دیگران است. وزن دنیا از نظر عاطفی روی دوش همه است (اگر نه از نظر جسمی ، تا حدود زیادی). و وقتی غیرممکن است که بدانید رویداد بعدی ، سفر ، اجتماع خانوادگی یا هر اتفاقی که انتظار دارید اتفاق بیفتد ، باید نوع دیگری از امید وجود داشته باشد تا در صورت داشتن فرصتی برای بقای عاطفی و ذهنی ، به آن اعتقاد داشته باشید. گاس این امیدواری را به افراد مسلماً متلاشی مانند Big Man می دهد ، و آسان است که تصور کنیم او چشم انداز خوش بینانه ای را در S2 گسترش می دهد با توجه به روش بدبینانه این بار همه چیز را پیچیده می کند.

  به طور سنتی ، تابستان همیشه احساس می کرد زمینی برای شبکه ها برای امتحان چیزهای غیرمعمول هنگام تعطیلات مردم یا بیشتر بیرون آمدن از آنها ؛ تیترهای بزرگتر سریال بر این اساس منتظر بازده یا اکران پاییز هستند (به Y: آخرین مرد یا بنیاد در سال 2021 مراجعه کنید). اما سال های اخیر شاهد غافلگیری هایی در اواخر بهار بودیم و به عزیزان حیاتی خود (Los Espookys) HBO یا مگا فرنچایز (Stranger Things) تبدیل شدند. اینکه آیا دندان شیرین می تواند همان مسیر غافلگیرانه تا ستاره شدن را طی کند ، باید منتظر ماند ، اما حداقل ورود به یک تابستان دیگر که ممکن است سفر پیچیده ای باشد (اگرچه با مهربانی ، اما به همان اندازه که در آن پیچیده است) داشتن یک نمایش جدید که ارزش تماشای آن را داشته باشد بسیار خوب است. Sweet Tooth).

  لیست لیست تصاویر توسط Kirsty Griffin / Netflix © 2021

خبرهای دیگر از بازی کردن