techbord.com Supergiant پیش فروش آلبوم موسیقی 10 سالگی از بازی های خود را باز می کند

ساخت موسیقی: Supergiant گفت آنها برای ضبط آلبوم از دفتر مرکزی خود در سانفرانسیسکو به استودیوی دو در استودیوی Abbey Road Studios سفر کردند. آهنگساز و کارگردان صوتی دارن کورب نظارت بر تولید را بر عهده داشت و همچنین گیتار می نواخت و آواز تهیه می کرد. به ما گفتند که اشلی بارت آوازهای اضافی را ارائه داد و آستین وینتوری ارکستر را رهبری کرد.

Supergiant Games اکنون پیش سفارش های کپی وینیل آهنگ های Supergiant Games: 10th Anniversary Orchestral Collection را می پذیرد.

همانطور که از نامش پیداست ، مجموعه دارای تنظیمات ارکستر برخی از به یاد ماندنی ترین آهنگ ها است از هر بازی که سازنده طی 10 سال گذشته از جمله Bastion ، Transistor ، Pyre و Hades تولید کرده است.

نسخه استاندارد آلبوم در وینیل قرمز شفاف ارائه شده و با قیمت 34.99 دلار به فروش می رسد. یک نسخه ویژه با "صدای برتر" روی دو دیسک وینیل شفاف شیری نیز با 49.99 دلار در دسترس است. سومین نسخه محدود نیز ایجاد شد اما قبلاً به فروش رسیده است. همه نسخه ها شامل بارگیری فوری آلبوم در هر دو قالب MP3 و FLAC هستند.

پیش سفارشات اکنون با تاریخ حمل پیش بینی شده Q1 2021 باز هستند.

به صورت اختیاری ، می توانید یک کپی دیجیتال آلبوم با قیمت 9.99 دلار یا فقط همه چیز را به صورت رایگان در کانال YouTube Supergiant گوش دهید.

در مورد این موضوع ، فراموش نکنید که ویژگی اخیر ما را بررسی کنید ، در اینجا برخی از به یادماندنی ترین ها را مرور می کنیم موسیقی بازی های ویدیویی از دوران 8 بیتی و 16 بیتی.

Supergiant پیش فروش آلبوم موسیقی 10 سالگی از بازی های خود را باز می کند
gaming/supergiant-پیش-فروش-آلبوم-موسیقی-10-سالگی-از-بازی-های-خود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.