خبر

 • تک بورد - Super Mario Bros. برای اولین بار در کمتر از 4:55 دقیقه تکمیل شده است

  Super Mario Bros. برای اولین بار در کمتر از 4:55 دقیقه تکمیل شده است
  18 روز و 8 ساعت قبل

  نظر ویراستار: چیزی که من در طول سالها درباره سرعت دویدن آموخته ام این است که شما هرگز نباید بگویید "هرگز". با کمبود هر گونه خطای جدید یا استراتژی پیشگامانه ، احساس می شود که به محدودیت های platformer کلاسیک Nintendo نزدیک شده ایم. آیا یک کاهش دوم کامل دیگر حتی از لحاظ فنی امکان پذیر است؟

  پخش کننده Twitch ، نیفتسکی به اولین کسی تبدیل شده است که زمان تکمیل زیر 4: 55 را در Super Mario Bros. به پایان می رساند و بازی را با حیرت انگیز 4: 54.948 به پایان می رساند. طبق ورودی در speedrun.com ، اجرا در Nestopia UE ، یک شبیه ساز NES که با زبان C ++ نوشته شده است.

  طبق قوانین speedrun.com ، هر زمان زیر پنج دقیقه با سو treated ظن برخورد می شود. قوانین این گروه می گوید: "بسیار توصیه می شود که همه تلاشهای خود را پخش جریانی کنید و برای تقاضای اجرا ، پرونده های تقسیم شده تهیه کنید." علاوه بر این ، سایت نیاز به دونده هایی دارد که کمتر از پنج دقیقه تلاش می کنند "اگر شما در یک شبیه ساز بازی می کنید که می تواند پرونده های ورودی را ضبط کند ، یک فایل ورودی" ارائه دهید.

  در بیانیه ای که به Polygon ارائه شده ، نیفتسکی گفت: یک تیرک پرچم در سطح 8-1 کلیدی برای اجرا بود ، که به شما در صرفه جویی در وقت گرانبها نسبت به رکورد قبلی که به مرحله نهایی منتهی می شود ، کمک می کند. دونده ها از استراتژی های بسیار بهینه سازی شده استفاده می کنند که برای انجام سریعترین زمان ممکن به بازی دقیق نیاز دارند.

  برای نشان دادن اینکه چقدر رقابت شدید است ، تفاوت بین رکورد جدید جهان و 10مین سریعترین اجرا در speedrun.com فقط 0.848 ثانیه است. فقط در سال 2018 بود که یک انسان برای اولین بار در کمتر از 4:56 بازی را به پایان رساند.

خبرهای دیگر از بازی