Summer Game Fest 2021 در 10 ژوئن آغاز می شود تا یک “ویترین بزرگ زنده” به نمایش بگذارد

در برنامه خود جا باز کنید زیرا Summer Game Fest امسال در 10 ژوئن برپا می شود. این نسخه 2021 یک رویداد کاملاً دیجیتالی خواهد بود ، اما به دنبال بازخورد طرفداران ، این سازمان تصمیم گرفت تا ارائه های بیشتری را در یک بازه زمانی کوتاهتر بسته بندی کند و همه ارائه ها را برای ژوئن و ژوئیه برنامه ریزی کند.

جشنواره بازی تابستانی 2021 از 10 ژوئن ساعت 11:00 PT با نمایش '' Kickoff Live! '' ، یک نمایش برتر جهانی به میزبانی جف کیلی ، با اجرای زنده ویزار ، آغاز می شود ، و خیلی بیشتر. در طی یک مصاحبه ، جف کیلی اظهار داشت که این ویترین شامل "بیش از دوازده" نمایش جهانی خواهد بود و شامل حدود "20 یا 30 بازی " است

به عنوان بخشی از این رویداد ، Ubisoft میزبان Ubisoft خواهد بود 12 ژوئن ظهر به جلو بروید ، نشان می دهد آنچه ناشر برای ما ذخیره کرده است. این ارائه همچنین بخشی از E3 2021 خواهد بود ، به این معنی که هر دو رویداد آن را به صورت همزمان پخش می کنند.

سوپاپ نیز در این رویداد شرکت می کند. از 16 تا 22 ژوئن ، آنها میزبان Steam Next Fest خواهند بود ، جایی که بازیکنان می توانند صدها نسخه نمایشی موجود برای بارگیری در فروشگاه را امتحان کنند. Electronic Arts همچنین برای تبلیغ بازی های آینده خود در تاریخ 22 ژوئیه یک رویداد EA Play Live را برگزار می کند. زمان رویداد بعداً به اشتراک گذاشته می شود.

لیست شرکای Summer Game Fest گسترده است ، از جمله نام هایی مانند Activision ، Blizzard ، Capcom ، EA ، Epic ، PlayStation ، Riot ، Sega ، Valve ، Square Enix ، Ubisoft ، Xbox و بسیاری دیگر. به گفته جف ، اکثر این شرکت ها در جریان رویداد "Kickoff Live!" اولین چیزی را تجربه خواهند کرد.

جف افزود که به دلیل همه گیری ، تعداد بازی هایی که در سال 2021 منتشر می شود باید کمتر از سال های گذشته. ناشران و توسعه دهندگان که در مراحل بعدی توسعه روی بازی ها کار می کنند ، هنگام کار در خانه با تأخیر اندکی آنها را به پایان رساندند. بازی های دیگر در مراحل اولیه تولید بیشتر تحت تأثیر قرار گرفتند ، به طور قابل توجهی سرعت رشد آنها را کاهش داده و روند رونق آنها را عقب انداختند.

انتظار ندارید که یک ویترین "عصر طلایی E3 " داشته باشید در سال 2021 ، اما احتمالاً هنوز اعلامیه های بزرگی مانند بازی های سالانه Call of Duty و FIFA ، بازی Battlefield جدید و برخی از عناوین ذکر شده در لیست "بیشترین انتظارات بازی های رایانه ای سال 2021" را خواهیم دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *