خبر

 • تک بورد - Stray یک شبیه ساز جذاب گربه است که در اوایل سال 2022 به PlayStation و PC می رود

  Stray یک شبیه ساز جذاب گربه است که در اوایل سال 2022 به PlayStation و PC می رود
  29 روز و 2 ساعت قبل

  ناشر آمریکایی بازی های ویدیویی Annapurna Interactive و توسعه دهنده فرانسوی BlueTwelve اولین فیلم گیم پلی بازی Stray را به اشتراک گذاشته اند ، بازی ای که در آن به معنای واقعی کلمه به عنوان گربه بازی می کنید. به نظر می رسد که به نظر جالب می رسد ، اما براساس تریلر گیم پلی بازی ، به نظر می رسد که این دو عنوانی جذاب و جذاب را ساخته اند اما عمیق تر از آنچه در نگاه اول است.

  ولگرد بسیار بیشتر از یک شبیه ساز اصلی گربه است. در آن شما نقش گربه ای را بازی می کنید که به شهری مرموز و فراموش شده افتاده و از خانواده جدا شده و زخمی شده است. شما باید از مهارت های گربه سان خود برای کشف و زنده ماندن در محیط ، حل معماها و کشف اسرار در این روند استفاده کنید.

  در طول راه ، با یک هواپیمای بدون سرنشین به نام B-12 دوست خواهید شد و تعامل خواهید کرد با ماشینهای شبیه انسان جامعه. با این وجود هر آنچه روبرو می شوید دوستانه نخواهد بود ، بنابراین آگاهی از موقعیت شما باید همیشه در حالت آماده باش باشد.

  همچنین به نظر می رسد فرصت های زیادی برای انجام کارهای گربه وجود دارد ... می دانید ، صعود کنید چیزها ، به راحتی متحیر شوید ، به دیگران عشق بدهید و از آنها عشق بگیرید و البته مبلمان را خراشیده کنید.

  آناپورنا علی رغم اینکه فقط از سال 2016 وجود داشته است ، روی چندین بازی جذاب از جمله What Remains of Edith Finch کار کرده است ، رفتن به خانه ، گفتن دروغ ها و دوازده دقیقه ، فقط چند مورد را نام ببرم.

  Stray قرار است در اوایل سال 2022 در PlayStation 4 ، PlayStation 5 و PC وارد شود.

خبرهای دیگر از بازی