خبر

 • تک بورد - Steam Game Festival هم اکنون Steam Next Fest است و در ماه ژوئن دوباره برگزار می شود

  Steam Game Festival هم اکنون Steam Next Fest است و در ماه ژوئن دوباره برگزار می شود
  30 روز و 2 ساعت قبل

  جشنواره بازی Steam بازگشته است ، اما با نام جدیدی که پیام کلی رویداد را بهتر انتقال می دهد. این برنامه قرار است همزمان با نمایشگاه الکترونیکی سرگرمی (E3) باشد. نمایش امسال به عنوان یک رویداد فقط بصورت آنلاین و با تاریخ های آزمایشی 15 تا 17 ژوئن در حال برنامه ریزی است. پیش بینی می شود لیستی از شرکت کنندگان نزدیک به تاریخ نمایش باشد.

  با شروع 16 ژوئن و تا 22 ژوئن ، Valve میزبان Steam Next Fest خواهد بود. این جشن چند روزه بازی های آینده به طرفداران این فرصت را می دهد تا صدها نسخه ی نمایشی را امتحان کنند و از devs در مورد عناوینی که در حال حاضر بر روی آنها کار می کنند ، پخش جریانی مستقیم داشته باشند. بینندگان حتی این فرصت را خواهند داشت که با توسعه دهندگان گپ بزنند و در مورد بازی های آینده خود س questionsال کنند.

  برای توسعه دهندگان ، این فرصتی است که برای یک بازی خاص یا امتیازات خاص بیشتر دنبال کنید و در اوایل بازخورد ارزشمند را ایجاد کنید فرایندی که در صورت لزوم می تواند تغییراتی ایجاد کند.

  E3 2020 به دلیل همه گیری همه گیر شد و باعث شد توسعه دهندگان و ناشران میزبان اعلامیه های خود باشند. این از هیچ چیز بهتر بود و احتمالاً یک E3 مجازی بهتر از مجموعه های پراکنده ای است که تابستان سال گذشته به دست آوردیم ، اما بازگشت واقعی به شکل اولیه احتمالاً تا سال 2022 اتفاق نخواهد افتاد.

خبرهای دیگر از بازی