خبر

 • تک بورد - Steam Deck Valve در راه عرضه اواخر فوریه است

  Steam Deck Valve در راه عرضه اواخر فوریه است


  9 روز و 6 ساعت قبل

  اگر شما یکی از بسیاری از گیمرهایی هستید که منتظرند تا یک Steam Deck را به دست بیاورند، ممکن است مجبور نباشید خیلی بیشتر منتظر بمانید. Valve گفت که کنسول دستی جدید به احتمال زیاد ماه آینده عرضه خواهد شد، علیرغم مشکلات طولانی در زنجیره تامین.

  Valve کنسول دستی Steam Deck خود را در ژوئیه 2021 معرفی کرد و بر کسی پوشیده نیست که هیجان زیادی را برای گیمرهایی که منتظر اجرای بازی های رایانه شخصی مورد علاقه خود بر روی یک دستگاه قابل حمل جمع و جور بودند به ارمغان آورد. . این مفهوم حتی برای تیم سوئینی، مدیر عامل Epic نیز جذاب بود، که آن را یک حرکت شگفت‌انگیز نامید که به کاربران امکان نصب نرم‌افزار دلخواه را ارائه می‌دهد.

  با این حال، زمان‌بندی با وضعیت جاری همزمان شد. زنجیره تامین فناوری برای برآوردن تقاضا برای مواد و اجزای مورد نیاز برای ساخت دستگاه‌های الکترونیکی مصرف‌کننده تلاش می‌کند. Valve ابتدا برنامه ریزی کرد تا کاربران اولیه دستگاه های خود را در دسامبر دریافت کنند، اما در نهایت مجبور شد راه اندازی را تا فوریه امسال به تعویق بیندازد.

  https://techbord.com <b>Steam</b> <b>Deck</b> <b>Valve</b> در راه <b>عرضه</b> <b>اواخر</b> <b>فوریه</b> است

  این شرکت اکنون یک به‌روزرسانی منتشر کرده است که در آن تأیید می‌کند کنسول قابل حمل مورد انتظار همچنان فعال است. با وجود همه‌گیری جهانی، مشکلات عرضه و حمل و نقل، تا پایان ماه آینده راه‌اندازی مناسبی را دنبال کنید.

  در این بین، این شرکت می‌گوید که کیت‌های توسعه‌دهنده بیشتری را ارسال کرده است تا سازندگان بازی می توانند عناوین خود را برای راه اندازی Steam Deck آماده کنند. بازی‌ها بر اساس سطح سازگاری و سهولت راه‌اندازی‌شان رتبه‌بندی خواهند داشت، و برای گرفتن علامت "Deck Verified" نیز لازم است که یک عنوان خاص حداقل 30 فریم در ثانیه را همیشه در اختیار داشته باشد.

  Valve می گوید اطلاعات بیشتری دارد که به زودی به اشتراک خواهد گذاشت، و شما می توانید Steam Deck را از زمان نگارش پیش خرید کنید.


  تگ ها:

  steam , deck , valve , عرضه , اواخر , فوریه


  v 15
خبرهای دیگر از بازی