خبر

 • تک بورد - Steam Deck یک رایانه قابل حمل Valve’s Switch است: از دسامبر امسال با قیمت 399 دلار شروع می شود

  Steam Deck یک رایانه قابل حمل Valve’s Switch است: از دسامبر امسال با قیمت 399 دلار شروع می شود
  13 روز و 13 ساعت قبل

  اگر می توانید از طریق سایت وارد شوید ، "اکنون برای رزرو در دسترس است." اواخر امسال با قیمت شروع 399 دلار.

  این کنسول با سه قیمت متفاوت ارائه می شود که از نظر ظرفیت ذخیره سازی داخلی ، رتبه بندی سرعت SSD و شیشه معتدل متفاوت بر روی صفحه نمایش آن متفاوت است ، بنابراین می توانید 529 و 649 دلار بیشتر دریافت کنید. (این بسته های گران قیمت هر دو دارای کیف حمل می باشند.) همه مدل ها شامل همان پردازنده AMD Zen 2 CPU و RDNA 2 GPU ، همان 16 گیگابایت حافظه RAM LPDDR5 و همان صفحه لمسی 7 اینچی ، 1280x800 خواهند بود.

  این کنسول تقریباً مشابه نمونه اولیه سخت افزاری است که Ars Technica در اوایل سال جاری از آن آگاه شده بود ، همراه با یک آرایه دکمه ، جوی استیک و محرک مانند گیم پد Xbox ، همراه با یک جفت صفحه لمسی به اندازه انگشت شست - مشابه موارد موجود در کنترل کننده بخار ، این بار فقط کوچکتر است - و یک سری دکمه های "گرفتن" که ممکن است رنگ صورتی در یک بازیکن مهار شود.

  هیچ یک از بسته های نرم افزاری دارای یک داک سوئیچ مانند برای اتصال به تلویزیون ها ، گرچه Valve می گوید اتصال USB-C مخصوص خود را با قابلیت خروجی HDMI و انواع اتصالات PC مانند به فروش می رساند (که می توانید در گالری فوق مشاهده کنید). آن دستگاه هنوز تاریخ عرضه ندارد ، اما اگر ترجیح می دهید منتظر نسخه Valve نباشید ، این شرکت می گوید "هاب USB-C شما" نیز کار خواهد کرد.

  این گزارش شکستن در حال توسعه ...

  لیست کردن تصویر توسط Valve

خبرهای دیگر از بازی کردن