خبر

 • تک بورد - Steam China فقط با 53 بازی راه اندازی می شود

  Steam China فقط با 53 بازی راه اندازی می شود
  2 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در این هفته نسخه منتخب عمومی Steam China ، نسخه ای از پلتفرم Valve که به طور خاص برای کشور طراحی شده است و قوانین سختگیرانه ای که بازیها مورد تأیید دولت قرار می گیرند ، به نمایش درآمد. در حالی که به کاربران چینی سرورهای خاص خود را برای بازی می دهد ، فقط 53 بازی در دسترس است و هیچ یک از ویژگی های معمول جامعه نیست.

  Valve سال ها با ناشر چینی Perfect World ، شرکت پشتیبان Remnant: From the Ashes ، در Steam China کار کرده است. در حالی که نسخه بین المللی Steam در کشور موجود است و بدون VPN در دسترس است ، PC Gamer گزارش می دهد ، بسیاری از ویژگی های انجمن به راحتی قابل دسترسی نیستند.

  تقریباً تمام بازی های نسخه بین المللی Steam در حال انجام نیستند ' مطابق با مقررات رسانه ای چین ، باعث می شود حضور آن از نظر قانونی در این کشور مورد سوال باشد. با نسخه مخصوص چین ، هر بازی توسط دولت چین مجوز گرفته است - همه 53 بازی. نسخه استاندارد Steam ، برای مقایسه ، دارای 21131 بازی و DLC است.

  https://techbord.com Steam China فقط با 53 بازی راه اندازی می شود

  برخی از عناوین موجود در Steam China شامل Valve Classics Counter-Strike: Global Offensive و Dota 2. به راحتی می توان حساب های Steam بین المللی را از جمله موجودی کیف پول به Steam China منتقل کرد. و هر یک از بازی های خریداری شده مجاز در کشور است. علاوه بر این ، هر بازی خریداری شده در Steam China روی نسخه بین المللی کار خواهد کرد.

  ویژگی های جامعه از جمله Steam Workshop ، انجمن ها ، صفحات انجمن و راهنماها در Steam China وجود ندارد ، هرچند بررسی های گرفته شده از هر دو نسخه Steam ، باقی بماند.

  در حالی که هر دو نسخه Steam در حال حاضر در چین کار می کنند ، این نگرانی وجود دارد که نسخه بین المللی در نهایت به لیست طولانی خدمات اینترنت غربی مسدود شده چین بپیوندد. چنین حرکتی برای گیمرها و توسعه دهندگان ویرانگر خواهد بود ، که آخرین آنها اغلب سال ها منتظر می مانند مجوز دولتی دریافت کنند.

  سونی چین تأیید کرده است که قصد دارد PlayStation 5 را در سرزمین اصلی چین در طی Q2 به طور رسمی راه اندازی کند. 2021. Tatsuo Eguchi ، رئیس SIE شانگهای و Soeda Takehito ، نایب رئیس ، امروز جدید را در ویدئوی ویژه تبریک سال نو چینی تأیید کردند. pic.twitter.com/nhFzbZQTGx

  - دانیل احمد (ZhugeEX) 8 فوریه 2021

  علاوه بر Steam ، گیمرهای چینی با فرض کمبودها به زودی می توانند پلی استیشن 5 را در این کشور خریداری کنند. چین سرانجام پس از 14 سال تحریم ، تولید و فروش کنسول های بازی ویدیویی را در سال 2015 مجاز دانست.

  هم اکنون Steam شاهد رکورد تعداد کاربران است. در اوایل این هفته ، 26.4 میلیون نفر که به سرویس متصل بودند ، بالاترین رقم را ثبت کردند و رکورد ماه گذشته را شکستند.

خبرهای دیگر از بازی