techbord.com Steam China فقط با 53 بازی راه اندازی می شود

چه اتفاقی افتاده؟ در این هفته نسخه منتخب عمومی Steam China ، نسخه ای از پلتفرم Valve که به طور خاص برای کشور طراحی شده است و قوانین سختگیرانه ای که بازیها مورد تأیید دولت قرار می گیرند ، به نمایش درآمد. در حالی که به کاربران چینی سرورهای خاص خود را برای بازی می دهد ، فقط 53 بازی در دسترس است و هیچ یک از ویژگی های معمول جامعه نیست.

Valve سال ها با ناشر چینی Perfect World ، شرکت پشتیبان Remnant: From the Ashes ، در Steam China کار کرده است. در حالی که نسخه بین المللی Steam در کشور موجود است و بدون VPN در دسترس است ، PC Gamer گزارش می دهد ، بسیاری از ویژگی های انجمن به راحتی قابل دسترسی نیستند.

تقریباً تمام بازی های نسخه بین المللی Steam در حال انجام نیستند ' مطابق با مقررات رسانه ای چین ، باعث می شود حضور آن از نظر قانونی در این کشور مورد سوال باشد. با نسخه مخصوص چین ، هر بازی توسط دولت چین مجوز گرفته است - همه 53 بازی. نسخه استاندارد Steam ، برای مقایسه ، دارای 21131 بازی و DLC است.

https://techbord.com Steam China فقط با 53 بازی راه اندازی می شود

برخی از عناوین موجود در Steam China شامل Valve Classics Counter-Strike: Global Offensive و Dota 2. به راحتی می توان حساب های Steam بین المللی را از جمله موجودی کیف پول به Steam China منتقل کرد. و هر یک از بازی های خریداری شده مجاز در کشور است. علاوه بر این ، هر بازی خریداری شده در Steam China روی نسخه بین المللی کار خواهد کرد.

ویژگی های جامعه از جمله Steam Workshop ، انجمن ها ، صفحات انجمن و راهنماها در Steam China وجود ندارد ، هرچند بررسی های گرفته شده از هر دو نسخه Steam ، باقی بماند.

در حالی که هر دو نسخه Steam در حال حاضر در چین کار می کنند ، این نگرانی وجود دارد که نسخه بین المللی در نهایت به لیست طولانی خدمات اینترنت غربی مسدود شده چین بپیوندد. چنین حرکتی برای گیمرها و توسعه دهندگان ویرانگر خواهد بود ، که آخرین آنها اغلب سال ها منتظر می مانند مجوز دولتی دریافت کنند.

سونی چین تأیید کرده است که قصد دارد PlayStation 5 را در سرزمین اصلی چین در طی Q2 به طور رسمی راه اندازی کند. 2021. Tatsuo Eguchi ، رئیس SIE شانگهای و Soeda Takehito ، نایب رئیس ، امروز جدید را در ویدئوی ویژه تبریک سال نو چینی تأیید کردند. pic.twitter.com/nhFzbZQTGx

- دانیل احمد (ZhugeEX) 8 فوریه 2021

علاوه بر Steam ، گیمرهای چینی با فرض کمبودها به زودی می توانند پلی استیشن 5 را در این کشور خریداری کنند. چین سرانجام پس از 14 سال تحریم ، تولید و فروش کنسول های بازی ویدیویی را در سال 2015 مجاز دانست.

هم اکنون Steam شاهد رکورد تعداد کاربران است. در اوایل این هفته ، 26.4 میلیون نفر که به سرویس متصل بودند ، بالاترین رقم را ثبت کردند و رکورد ماه گذشته را شکستند.

Steam China فقط با 53 بازی راه اندازی می شود
gaming/steam-china-فقط-با-53-بازی-راه-اندازی-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
techbord.com اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
techbord.com Razer از عینک های هوشمند Anzu خود با بلندگوهای یکپارچه رونمایی کرد
techbord.com شایعه شده است که RTX 3080 Ti ، RTX 3070 Ti دارای محدود کننده استخراج Ethereum است
techbord.com ISOCELL 2.0 سامسونگ فناوری دوربین موبایل را به جلو سوق می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.