techbord.com Steam فقط پشتیبانی رسمی از گیم پد DualSense PS5 را اضافه کرد

کنسول نسل بعدی PlayStation 5 سونی ، در کنار کنترل کننده ابتکاری "DualSense" خود ، که دارای بازخورد لمسی و محرک های انعطاف پذیر است که می تواند تنش خود را بر اساس زمینه بازی تنظیم کند ، سرانجام وارد شد. در حالی که کاربران Xbox این موارد جدید اضافی را از دست نخواهند داد ، بازیکنان PC به لطف به روزرسانی جدید Steam Input API می توانند از برخی از آنها بهره ببرند.

از جدیدترین به روزرسانی سرویس گیرنده Steam ، کلیه بازیهای فروخته شده در Steam که از API ورودی پلتفرم استفاده می کنند ، از پشتیبانی از گیم پد DualSense به صورت خودکار پشتیبانی می کنند. مطابق Valve "نیازی به بروزرسانی توسعه دهنده نیست ". LED های نشانگر ، پد لمسی ، سر و صدا و ویژگی های ژیروسکوپی همه در بازی های پشتیبانی شده مانند No Man 's Sk، Horizon: Zero Dawn و Death Stranding کاملاً کار می کنند.

سوپاپ چیزی را ذکر نمی کند در مورد محرکهای سازگار DualSense ، بنابراین تصور می کنیم که API ورودی هنوز از این فناوری پشتیبانی نمی کند. در این صورت ، نمی توانیم زیاد شکایت کنیم - تعداد بازیهایی که در واقع از محرکهای سازگار استفاده می کنند در حال حاضر بسیار کم است و اگر فقط عناوینی را که از چند پلتفرم در دسترس هستند بشمارید ، حتی کمتر است. (و نه انحصاری PS5).

https://techbord.com بخار فقط پشتیبانی رسمی PS5 را اضافه کرد  ' s گیم پد DualSense

با این اوصاف ، احتمالاً می توان انتظار داشت که در آینده تغییر کند ، بنابراین امیدوارم که ، Steam Input API با گذشت زمان از ویژگی های اضافی DualSense پشتیبانی کند. به عنوان یک مالک جدید PS5 ، به طور کلی تحت تأثیر haptics DualSense قرار گرفتم ، اما عوامل ایجاد کننده به ویژه چشمگیر هستند. حتی اگر بعد از چند ساعت بازی انگشتان من را درد بگیرند (خوشبختانه مقاومت آنها را می توان خاموش یا کمرنگ کرد).

در حال حاضر ، پشتیبانی از DualSense در Steam فقط برای کسانی در دسترس است شرکت در Client Beta سیستم عامل. اگر هنوز در Beta شرکت نمی کنید ، می توانید نحوه انجام این کار را در اینجا بیابید - این یک فرایند ساده است و فقط به چند کلیک نیاز دارد ، بنابراین نگران منتظر ماندن باشید دعوت یا صف.

اعتبار تصویر: ESOlex ، TechCrunch

Steam فقط پشتیبانی رسمی از گیم پد DualSense PS5 را اضافه کرد
gaming/steam-فقط-پشتیبانی-رسمی-از-گیم-پد-dualsense-ps5-را-اضافه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
techbord.com سونی قصد دارد در اواخر سال جاری قفل قفل حافظه ذخیره سازی PlayStation 5 را باز کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.