خبر

 • تک بورد - Steam بتا پشتیبانی از Nintendo Switch Joy-Cons را اضافه می‌کند

  Steam بتا پشتیبانی از Nintendo Switch Joy-Cons را اضافه می‌کند


  8 روز و 8 ساعت قبل

  Steam یک پچ بتا جدید دارد که از گیم پدهای اصلی Joy-Con Nintendo Switch پشتیبانی می کند. این ویژگی تنها یک هفته پس از اضافه شدن سازگاری Valve برای کنترلرهای کلاسیک Switch Online ارائه می شود. این شرکت طی سال‌ها به تدریج کنترل‌کننده‌های مختلفی را وارد بازار کرده است و این فهرست احتمالاً همچنان در حال رشد خواهد بود.

  این هفته بتای سرویس گیرنده Steam از کنترلرهای Nintendo Switch Joy-Con پشتیبانی می کند. لانچر اکنون می‌تواند گیم‌پدهای دوگانه را به‌عنوان مینی‌کنترلر مجزا یا جفت‌شده به‌عنوان یک کنترل‌کننده واحد تشخیص دهد. این به‌روزرسانی گزینه‌های کنترل بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و آن را هنگام اجرای بازی‌های محلی Co-op بر روی رایانه شخصی ارزشمند می‌کند.

  هفته گذشته، Steam از کنترل‌کننده‌های NES، SNES، Sega Genesis و Nintendo 64 که نینتندو منتشر کرد، پشتیبانی کرد. به عنوان بخشی از سرویس Nintendo Switch Online برای اجرای بازی های کلاسیک. آخرین پچ Steam همچنین شامل بهبودهای نامشخصی برای آن کنترلرها است. پشتیبانی از کنترلر Switch Pro در سال 2018 ارائه شد. بنابراین اکنون Steam تقریباً از تمام کنترلرهای Nintendo پشتیبانی می کند.

  برای جابجایی بین بتای Steam و شاخه های اصلی، سرویس گیرنده Steam را باز کنید و به Steam > تنظیمات > حساب بروید. به زیر "Steam Beta Update" نگاه کنید و روی "change" کلیک کنید تا منوی کشویی حاوی گزینه های بتا باز شود.

  یکی از ویژگی‌های قابل توجه در پچ به Steam این امکان را می‌دهد تا به طور خودکار تکالیف دکمه‌های نینتندو را تعویض کند تا تفاوت بین موارد ترجیحی نینتندو را جبران کند. طرح بندی دکمه ها و تنظیم استاندارد کنترل کننده رایانه شخصی مایکروسافت. بنابراین اکنون، درخواست‌های دکمه Xbox در بازی‌های رایانه شخصی به درستی با موقعیت‌های جایگزین آن دکمه‌ها در کنترل‌کننده‌های نینتندو مطابقت دارد.

  سرویس Valve در سال 2020 از PlayStation 5 DualSense پشتیبانی می‌کند. این وصله شامل کنترلر نیز می‌شود. LED های نشانگر، رومبل، پد لمسی، و ویژگی های ژیروسکوپ. از آن زمان، فهرست بازی‌های رایانه‌ای که از بازخورد لمسی و محرک‌های تطبیقی ​​DualSense استفاده می‌کنند، به تدریج افزایش یافته است، اگرچه آنها نیاز به اتصال سیمی دارند. Joy-Cons آخرین کنترلرهای رسمی از یک سازنده کنسول بودند که Steam به طور رسمی آنها را به رسمیت نشناخت.

  Joy-Cons نینتندو در پاییز امسال با اپل سازگاری بومی با دستگاه های اپل پیدا می کند. iOS 16 راه اندازی شد. نسخه بتا در حال حاضر از کنترلرها به صورت جداگانه و جفت پشتیبانی می کند و به طور بالقوه دری را برای پیوست های آیفون مانند Backbone با استفاده از آنها باز می کند. پتنت های اخیر نشان می دهد که اپل در حال کار بر روی یک گیم پد است. اگر آنها خارج شوند، Valve احتمالاً پشتیبانی Steam را نیز برای آن اضافه خواهد کرد.


  تگ ها:

  steam , پشتیبانی , nintendo , switch joy-cons , اضافه , می‌کند


  v 5
خبرهای دیگر از بازی