Starfield تا 6 سپتامبر به تعویق افتاد، اطلاعات بیشتر در 11 ژوئن ارائه می شود

بسیار مورد انتظار: ما باید کمی بیشتر برای Starfield صبر کنیم زیرا امتیاز جدید Bethesda و فروشنده اصلی سیستم مایکروسافت در سال 2023 با تاخیر دیگری روبرو می شود. در کنار تاریخ انتشار جدید، Bethesda فاش کرد که نمایشگاه بزرگ برنامه ریزی شده آن برای Starfield در آغاز E3 تابستان امسال خواهد آمد.

Bethesda تاریخ انتشار Starfield را به 6 سپتامبر بازگردانده است و اطمینان حاصل می کند که پنجره H1 2023 را که قبلاً وعده داده بود از دست خواهد داد. این شرکت در 11 ژوئن، اولین روز E3، یک ویدیوی غواصی عمیق در مورد بازی منتشر خواهد کرد.

اولین تاریخ انتشار Starfield در 11 نوامبر 2022 بود که دقیقاً 11 سال پس از Bethesda بود. مگا هیت، The Elder Scrolls V: Skyrim، از سال 2011. با این حال، در ماه مه گذشته، Bethesda تاریخ را به نیمه اول سال 2023 بازگرداند، حتی آن را در ارائه ماه ژوئن از عناوین برنامه ریزی شده H1 2023 گنجاند.

ویدیویی که تاریخ سپتامبر را فاش می‌کند، جزئیات جدیدی از بازی ارائه نمی‌دهد، اما بینندگان می‌توانند تکه‌هایی از فیلم جدید را در پس‌زمینه ببینند. آن‌ها بخش‌هایی از نبرد و کاوش را بر روی سطوح چند سیاره از 1000 سیاره استارفیلد نشان می‌دهند و عکسی سریع از خالق شخصیت را نشان می‌دهند.

به ما در #StarfieldDirect پس از نمایشگاه Xbox Games در روز یکشنبه بپیوندید. 11 ژوئن https://t.co/Igj84qH7AT

— ایکس باکس (@Xbox) 8 مارس 2023

برای کسانی که ادامه نداده اند، Starfield یک بازی نقش آفرینی است که به بازیکنان امکان می دهد 100 مورد را کشف کنند. سیستم های خورشیدی مختلف در فضای بیرونی بر اساس تصاویر قبلی، برخی ممکن است گیم پلی بازی را ترکیبی بین Skyrim و No Man's Sky توصیف کنند.

در سنت Bethesda، Starfield به بازیکنان یک خالق شخصیت عمیق با چندین کلاس مهارت، مبارزات اول شخص ارائه می دهد. ، و کاردستی فراوان. همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا یک کشتی بسازند و سفارشی‌سازی کنند، که می‌توانند از آن برای فرود در هر نقطه بر روی سطوح سیاره‌ای با مقیاس واقعی استفاده کنند.

مایکروسافت در جریان افتتاحیه Developer Direct، ویترین عمیق Starfield - به نام Starfield Direct را به نمایش گذاشت. در ژانویه. در آنجا، شرکت فیلم‌های زیادی را از دیگر عناوین مرکزی آینده خود در سال 2023 مانند Redfall و Forza Motorsport فاش کرد.

Bethesda همچنین قصد دارد امسال یک پچ قابل توجه برای Fallout 4 منتشر کند تا رزولوشن و نرخ فریم را بهبود بخشد و باگ اضافه کند. اصلاحات و ایجاد محتوای جدید باشگاه. این شرکت این به‌روزرسانی را در ماه اکتبر اعلام کرد، اما از آن زمان تاکنون چیزی در مورد آن نگفته است.

به‌علاوه، Bethesda در حال انجام کارهای اولیه بر روی The Elder Scrolls VI است که هنوز راه زیادی با آن باقی مانده است. این شرکت همچنین قصد دارد Fallout 5 را بعد از Elder Scrolls VI بسازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *