Starfield از Bethesda به تاریخ عرضه 6 سپتامبر عقب افتاد

کارگردان می‌گوید: «می‌دانیم که شما مدت‌ها منتظر بودید تا چیز جدیدی را از ما بازی کنید.
ناشر در یک ویدیو تریلر جدید صبح چهارشنبه اعلام کرد که بازی موردانتظار اکتشاف فضایی Bethesda استارفیلد اکنون در تاریخ 6 سپتامبر منتشر می‌شود. .

مطالعه بیشتر

نخستین گیم پلی استارفیلد شبیه No Man's Skyrim است، نمایشگاه ایکس باکس پیشرو است. جدیدترین هدف تاریخ انتشار بازی پس از وعده قبلی انتشار در 11 نوامبر 2022 است. به پنجره بی شکل "نیمه اول 2023" بازگردانده شد. توسعه Starfield برای اولین بار در سال 2018 اعلام شد، اما باید تا ژوئن گذشته صبر می‌کردیم تا در نهایت اولین قسمت از گیم‌پلی خود را به سبک No Man's Skyrim ببینیم. اوه خدای من... پر از ستاره است!بزرگ‌نمایی / اوه خدای من... پر از ستاره است! Bethesda

پیش‌پرده جدید اعلام تاریخ پرتاب عکس‌هایی از ایستگاه‌های فضایی و مناره‌های قلعه‌مانند عظیم را در سیارات بایر قطع می‌کند. . یک راوی نادیده درباره «یکی دیگر از آن ناهنجاری‌های بزرگ» صحبت می‌کند و بازیکن را تشویق می‌کند تا «منبع همه چیز را کشف کند.»

همه با چند نما به سبک 2001: A Space Odyssey به پایان می‌رسد. فضانوردی که در میان مجموعه ای از حلقه های دایره ای غول پیکر در حال چرخش در وسعت وسیع فضا شناور است. بتسدا می‌گوید جزئیات بیشتر در ارائه ویدیوی "Starfield Direct" در 11 ژوئن فاش خواهد شد.

تبلیغات

تاد هاوارد، کارگردان استارفیلد،

"ما می‌دانیم که شما مدت زیادی منتظر بودید تا چیز جدیدی از ما پخش کنید." در ویدیوی اعلامیه می گوید. "باور کنید یا نه، ما یک جور هستیم. دلمان برای آن تنگ شده است."

هاوارد در ادامه قول بازی را می دهد که "بسیاری از ویژگی هایی را که از ما انتظار دارید، داشته باشد، اما همچنین یک تجربه بسیار منحصربه‌فرد است... ما خودمان را در این بازی ریخته‌ایم، و حتی من تعجب می‌کنم که چقدر می‌توانیم بریزیم. بزرگ است."

ادامه مطلب

بازی‌های مایکروسافت مانند Starfield از سال آینده ۷۰ دلار قیمت خواهند داشت استارفیلد یکی از اولین بازی‌های منتشر شده توسط مایکروسافت خواهد بود که با قیمت ۷۰ دلاری MSRP عرضه می‌شود، قیمتی که مایکروسافت می‌گوید «محتوا، مقیاس و پیچیدگی فنی این عناوین را منعکس می‌کند». این بازی همچنین در روز عرضه برای مشترکین Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. بزرگ کردن / "شاید... منبع همه چیز را کشف کنید "

Starfield همچنین انحصاری برای Xbox و PC خواهد بود، حرکتی که باعث شد پیت هاینز، معاون Bethesda از دارندگان PS5 در سال 2021 عذرخواهی کند. و این انحصار حتی زمانی که مایکروسافت قول داده است که فرنچایزهای بزرگی مانند Call of Duty مایکروسافت نخواهد بود. انحصاری پلتفرم در صورت نهایی شدن خرید پیشنهادی اکتیویژن توسط شرکت.

اکنون انتشار Starfield ماهها پس از Redfall، تیرانداز ماوراء طبیعی طولانی مدت Bethesda که با تأخیر مواجه شده است، انجام خواهد شد. این عنوان اکنون پس از هدف قبلی "تابستان 2022" برای انتشار در 2 می روی Xbox و PC تنظیم شده است.

تصویر فهرست شده توسط Bethesda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *